Myślicie, że u singli wszędzie wiszą lustra?

A jeśli tak, to czemu miałyby służyć, piosence?

Nie wiem. Ja bym nie chciał wszędzie widzieć siebie

Myślę, że u emerytów nie powinno być luster. Chyba, że patrzą w nie bez okularów.

joy