Myślicie, że wpadlibyście na to, aby nie mieć lodówki,

Sam jesteś i kupujesz tyle ile zjesz więc nie musisz mieć lodówki. Ja mam by piwo było zimne.

4 polubienia

Bez przesady, piwo piwem, cos na zab do piwa tez. Ale fakt, że w Polsce wielka lodowka kombi (stara bardzo) zanim sie zepsuła to chlodzila i zamrazala glownie powietrze - kilkanascie sklepów piec minut od domu, do Manufktury kwadrans, a po drodze jeszcze Kaufland. A żarła prądu jak spawarka.

1 polubienie

Czyżbyś wróciła na łódzkie śmieci?

Wedruje na dwa domy, choc wiecej jestem jednak w Hiszpanii.

1 polubienie

Dobrze Ci się powodzi, a ja w 18 mkw kawalerce gnieżdżę się. Mogłabyś pomyśleć, aby się ze mną nieformalnie podzielić.

Wpadlibyśmy, jakśmy nie mieli pieniędzy…

2 polubienia

Finansowo też by Ci się to opłacało. No i nie przyjeżdżała byś do pustego domu. Zresztą mógłbym się wyprowadzać na czas Twoich przyjazdów.

Lodówkę opłaca się tylko kupować jak jest zimno, bo one się psują równo po 3latach, więc akurat z zimnego na zimne wyłożysz sobie. Tylko przed harmonijnymi kawkami i muszkami owocówkami trzeba zabiezpieczyć towar.

1 polubienie

Wiesz, Okonek, ja tak się deklaruję, ale moje sprawy sercowe nie są jeszcze wyklarowane do końca.

1 polubienie

Wybaczyłeś szujowatej modce @okonek usuwanie twoich uświadamiający wpisów że proponujesz jej wspólne mieszkanie?

3 polubienia

Styl masz kwiecisty, że jakbym siebie czytał. Trafnie wyłapałeś te wiadomonacyjne modki wielkie szkody. Wybaczanie jest sprawą Bogów i Mistrzów, jak również zapewnianie mądrzejszych podziałów.

Harmonijny kolega jest wyraznie masochistą :stuck_out_tongue_winking_eye::partying_face::partying_face:

2 polubienia

@okonek masz życiową szansę, ale może Cię jeszcze ominie :joy:

3 polubienia

Hoko się zarzekał, ze nigdy ryb nie będzie łowił a na okonka się czai… :grin:

5 polubień

Kocham, nawet uwielbiam harmonijne ryby. Ten nasz Okonek, poza służeniem niewłaściwej stronie mocy, ma duże możliwości intelektualne.

Pamietaj hoko, ze niektóre ryby są trujące. Nawet bys pewnie nie pomyslał, ze taka jest brzana w okresie tarła. Cytuje za portalem Salamandra. Tak wiec z jedzeniem ryb uważaj…

2 polubienia

Hoko to na krzywego ryjka, lepszy niż kolega @Devil do piwa…
Darowanej rybce fugu w zęby zagladac nie bedzie.

2 polubienia

Fugu mu szczegolnie odradzam.
Hoko, nie jedz fugu! A jak juz musisz, najpierw skontaktuj się z nami!

2 polubienia

Nie miałam lodówki przez kilka miesięcy. Mój stary sprzęt padł - a że była to jeszcze zima sprzed globalnego ocieplenia wszystko doskonale chłodziło się na balkonie.

2 polubienia

piątej klepki?

2 polubienia