Na co do kina?

Co polecacie? Dawno nie bylam…mialam kilka tytułów ale juz wyszły. Tylko nie horror - nie lubię.

1 polubienie

Tylko to :heart::heart::heart::heart:
Petarda!!
:heart::heart:

6 polubień

A 6 września mój P. ma urodziny i akurat jest premiera tego filmu .
Moj P. lubi :smile:
To idziemy. :smile:
Jakoś wytrzymam :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Na drugie “To”. Ale wcześniej obczaj jedyneczkę. To przygodówka z elementami horroru na podstawie powieści S. Kinga.

2 polubienia

Znam powiesci Kinga. Niegdys bylam milosniczką horroru potem ( nagle) mi przeszło

It Part II jeszcze w kinach nie ma

1 polubienie

Ale ja wyjątkowo mogę i chcę akurat dziś. I nawet mam z kim.

1 polubienie

Za tydzień w piątek premiera filmu Polityka… Znowu będzie na forum podniecenie jak w przypadku kleru :rofl: Chociaż o klerze to już gadali dużo wcześniej.
a jak nie horror to nie mam pojęcia.

1 polubienie

Tak ale ja czasami lubię sobie obejrzeć takie dna. Wiem że jest to dno w skali od 1 do 10 ale są takie chwile że fajnie się takie coś ogląda… Obejrzałem wszystkie jego re najnowsze filmy.

1 polubienie

Czasem to nawet na film do kina szedlem)))

1 polubienie

@Kacper_Jagielski, Twoje recenzje jak zawsze niezwykle wyrafinowane😆
Czyżby kolejnej odsłony transformersow w kinach nie proponowali?

1 polubienie

W multikino jest film tajemnica ojca Pio.

1 polubienie

Klecznik dodają w gratisie?

1 polubienie

Wątpię. Ale po wyborach w kinach będziemy oglądać filmy religijne :rofl:

1 polubienie

Religijne to produkował Cecil DeMille na przełomie lat 50 i 60. Scenariusze miał gotowe Biblia jest pod tym względem niezastapiona

2 polubienia

Almodovar Blask i ból - nie widziałem jeszcze, ale na pewno obejrzę.

4 polubienia

Sorry: :smile: Ból i blask

1 polubienie

Osobiście poszłabym na Pewnego razu w Hollywood lub coś, co jest horrorem, więc nie polecę :wink:

1 polubienie

Widze ze jest jakis nowy Almodovar…Nie widzialem i jak zwykle,chetnie bym poszedł…
Poza tym,chyba nie jestem na bieżąco ale wiem ze jest film aspirujący do bycia historią The Beatles.
Podobnie jak przed laty,polski film R.Piwowarskiego,nosi tytul,“Yesterday”.I na to bedę polował bo film jest dla wtajemniczonych:))
W dialogach pojawiaja sie fragmenty tekstów,miejsca i tytuły…Juz sama recenzja brzmi fascynująco.

2 polubienia

Mam jeszcze inne rozwiazanie…Bo moze akurat nic w kinie nie ma…Lato w końcu…
Obejrzyj koniecznie"W świecie kobiet",z Meg Ryan [wreszcie na poważnie] i Kristen Stewart.Plus Adam Brody…
Film oglada sie troche jak…Cudowne Lata,po wielu latach…
Jakis kretyn napisal ze to romantyczna komedia.Widac bez tego wytrycha dla niedorozwojów,nikt nie wierzy w sprzedaż produktu :slightly_frowning_face:

2 polubienia