Na co liczysz?

Skóra na niedźwiedziu już podzielona. Mnożą się przekręty. Nic dodać, nic ująć.

.różniczka zupełna.

7 polubień

Licze na to ze jednak ten program “edukacyjny” w TV to byl kawal primaaprilisowy

2 polubienia

Liczę na siebie.

2 polubienia

jeden z mich nauczycieli, niejaki “Migacz”, mawiał, że różniczka to wyniczek odejmowaneczka.

4 polubienia

Nikt pisu nie rozliczy. Większość umrze

2 polubienia

A całka ?

3 polubienia

:upside_down_face:

1 polubienie

Całkę mamy na forum… :sweat_smile:

2 polubienia

Tak powaznie?Bez ikonki z mrugnieciem?
Oj,bedzie bolało rozczarowanie…

1 polubienie

:open_mouth: :open_mouth: :open_mouth:

Licze na to ze uda mi sie poleciec do domu w tym roku…

4 polubienia

Bądźmy optymistami: uda się!

2 polubienia

Myślę, że panie powyżej szybko by wytłumaczyły co to całka. Całka jest wtedy, gdy coś jest całe :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

bądźmy realistami: jeżeli grając w szachy dasz komuś “szacha” i kolejny ruch to “mat”, to będziesz chciał przyjąć remis? :smiley:

@collins02
W wiele rzeczy nie do wiary juz uwierzylam, ale to wydaje mi sie juz przesada i jak tak dalej pojdzie to nie bedzie mnie dziwic ogloszenie ziemi jako plaskiego kwadratu albo rownie dziwne dziwnosci

2 polubienia

@Szczery_do_BULU
Ty nie pisz tak bo mozliwe ze panie tak wlasnie podadza powolujac sie na twoj autorytet
:stuck_out_tongue:

1 polubienie

Tylko na siebie liczę - pracę swoich rąk jak i zawartość mózgu, i tak sobie żyjemy w symbiozie nie będąc uzależnionym, ewentualnie kilka osób na ostateczność. Jak trzeba to idę pod wiatr co się częściej ostatnio zdarza ale idę na złość wszelkim kombinatorom czy cwaniakom. Nikt nie ma szansy na wciśnięcie przekrętu, każdy jest sprawdzony

3 polubienia

Czytałem wyjaśnienia tych nauczycielek. Są bardzo wiarygodne i tylko w TVKurski mogło sie tak zdarzyć.
Kobiety zostały wytypowane i wysłane do TV pd groźbą utraty pracy.
Bez wprowadzenia, bez przygotowania, bez pomocy naukowych, bez wizażu, we własnych ciuchach, bez scenografa i scenografii, bez próby. Po raz pierwszy przed kamerą. Bez obejrzenia efektu nagrania czyli możliwości korekty. Bez wynagrodzenia.
Za to doczekały się krytyki w środowisku, one i ich dzieci.
Krytykować należy, ale nie te biedne panie a telewizję za tego knota.

3 polubienia

Dlaczego takiemu tłumaczeniu nie bardzo chce mi się wierzyć…

Nie nie jestem cynikiem.

A jakie może być inne wytłumaczenie tej hucpy?