Na czym się nie znacie, czego nie umiecie?

Powiedz to naszemu harmonijnemu koledze!

2 polubienia

On taki harmonijny jak i ja.

3 polubienia

Gdybym zaczęła wymieniać, to nie skończyłabym przez miesiąc. Może wobec tego napiszę, w czym jestem wręcz bezkonkurencyjna. W leniuchowaniu i odpoczywaniu. Mało kto potrafi mi w tym dorównać :sweat_smile:

3 polubienia

Czyli jesteś dobra w łóżku :rofl:

2 polubienia

:wink: Niemożliwy jesteś :upside_down_face: :joy:

1 polubienie

Na YT znajdziesz wiele wartościowych tematów, filmów, dokumentów. I więcej ich przybywa, niż mamy czas je oglądać.

Mam wyższą świadomość, niż cała ludzka nauka. Możesz to powiedzieć o sobie, @birbant?

Tak jak napisałem dla @birbant, miałem to szczęście ułożyć sobie całą ludzką wiedzę w logiczny, spójny, harmonijny światopogląd, przy którym cała ludzka nauka to jedno wielkie ogłupianie. Mam nieco braków wynikających z lenistwa, ale godzę się z tym, bo z nimi przyszedłem na ten świat, i dzięki nim tak ogromnie dużo osiągnąłem świadomościowo. Lenistwo motywuje do efektywności, aby najmniejszym wysiłkiem osiągnąć maksymalny efekt.

Moja świadomość jest przeciętna i niczym się nie wyróżnia. Ale, ostatnio, to moje lenistwo bardzo wyróżniające jest.

3 polubienia

I w tym problem. Nawał wartościowych tematów, odbiera możliwość kierowania swoim życiem a szczególnie wolnym czasem. Zalew łopatologicznych rad pozbawia nas umiejętności samodzielnego myślenia i postępowania.

4 polubienia