Na czym się nie znacie, czego nie umiecie?

właściwie to nie wiem co wymienić. Oczywiście nie maluje jak Rubens, nie tańczę jak Aster. Jakoś jednak sobie radzę. Największą kulą chyba , jest zdolność “humanistyczna”. Wszystko co się objawia przez naukę języka/języków po pisownię.

Nie wiem w jakim zakamarku ukrył się ten Marek Zaka
-ja go nie mogę znaleźć w necie .

1 polubienie

Nie wszystko jest w necie Pelagio …

3 polubienia

Ile % wiedzy krąży poza netem?
Jak sądzisz?

2 polubienia

Około 99% jak nie więcej …

3 polubienia

To jest jesCze jakas wiedza o której wiadomo że jest, a nie ma jej w internecie? :rofl:

1 polubienie
  1. Informatyka - moja umiejętnośc obsługi komputera czy smatfona bardzo podstawowa
  2. prowadzenie samochodu - niestety nie mam prawa jazdy a bardzo by się przydało - co ciekawe byłam na kursie , teoria “mały pikuś”, plac też ogarnęłam, ale miasto - stres zjadł
  3. Szyć - nie musiałabym z drobiazgami do krawcowej biegać
  4. Sprzątać - tu już nie mam metody nikt mnie nie wyręczy, jaa to robię nieumiejetnie, więc jest wieczny bałagan, którego nie ogarniam. Chciałbym miec takie nowe puste mieszkanie, nie dopusciłąbym do zabałaganienia.
3 polubienia

Według Benaska STRAAASZNIE DUŻO jest tej WIEDZY,
a ja po prostu nie wiem-czy ktoś TO ZBADAŁ?

1 polubienie

Nie no to co napisał to oczywiście przesada🤣 Chyba że liczymy z wiedzą człowieka do której człowiek jeszcze nie doszedł a może dojść bo przecież świat cały czas idzie do przodu… Inaczej to przecież jest na odwrót z tymi procenta i…

1 polubienie

NIEMOŻLIWE!
AŻ TYLE WEDŁUG CIEBIE?
/użyłam caps locka jestem w szoku…:wink:/

W tym ostatnim to bym Ci pomogl jak nikt inny :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Przesada? Nie będę się wgłębiał w temat, bo nie ma sensu. Tylko ten może tak napisać, kto nie ma pojęcia, ile wiedzy mogą zawierać tysiące bibliotek z setkami tysięcy nieskatalogowanych jeszcze ksiąg, milionami żyjących jeszcze ludzi na świecie z ich wspomnieniami i doświadczeniami … To także wiedza o czym wielu nie zdaje sobie sprawy bo stali się dziećmi neo …

5 polubień

A a w jaki sposób?

Niemożliwe? Przecież to jest jak najbardziej logiczne i proste pytanie. Jak można pytać że to niemożliwe?
Ile jest ludzi na świecie? Niecałe 8 miliardów. Ile o każdym z nich mamy wiedzy w necie? Bardzo niewiele. A przecież każdy z nich ma swój życiorys, plany, dokonania, osiągnięcia, wspomnienia. A człowiek to dopiero początek tego wszystkiego. Ja bym najpierw zaczął taką dyskusję od treningu wyobraźni. Najpierw proszę sobie wyobrazić na jaki temat jest pytanie, wtedy dopiero można zacząć dyskutować … Temat jest mega ogromny.

4 polubienia

Sprzatanie to moja silna strona.Ale tu nie ma sposobow jako takich.Wszystko zalezy od tego,co bym zastal…

1 polubienie

nie tylko ty… ale wcale nie żałuje

Ja mam więcej takich miejsc. Aż nie warto zaczynać. I tak trwa od lat. Chyba tylko podpalić…

Muszę sprawdzić czym charakteryzują się “dzieci neo…”
zajrzę do netu…:wink:

Pływać
Zagłębić się w umowy, przepisy, paragrafy, skomplikowane instrukcje, pity, sryty i inne takie :smiley:
Programować, zgrywać, ściągać, poruszać w głębiach technologii informacyjnej.
Posługiwać się angielskim. Znam tylko trochę zwrotów.
Jeździć na rolkach, na deskorolce.

2 polubienia

@GumowyKrokodyl Kolego, w tym przypadku @benasek ma rację. To, że większość wiedzy zgromadzona jest w internecie, to jest tylko naszym złudzeniem.W necie jest, faktycznie ogrom informacji, ale praktycznie, to jest mniejszość w stosunku do tego co nas realnie otacza.

5 polubień