Na czym szybciej piszesz - na klawiaturze mechanicznej,

Oczywiście, że się bawiłam.

3 polubienia

Tak dobrze to mi nie szło :innocent:
Chetnie bym spróbował tego po latach…

3 polubienia

Miałam kiedyś taką Nokię. Jeśli ktoś nie potrzebuje wielu funkcji, to polecam. Do pisania idealna. Jest to telefon, a nie smartfon.

image

3 polubienia

ciekawe urzadzenie. :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

Na klawiaturze komputerowej piszę ze średnią szybkością, na smartfonie też, na maszynie do pisania nigdy nie próbowałam, a na tym telefonie zasuwałam dwoma kciukami smsy z szybkością torpedy :wink:

4 polubienia

technika dwoch kciukow jest dla mnie niedostepna. na zadnym tak pisac nie umiem.

1 polubienie

Bo ona się tylko do takiej rozkładanej Nokii nadawała. I do jej poprzedniej wersji też.

2 polubienia

ja czasem widuje takich ze smartfonem…

1 polubienie

Do dziś mi jeszcze 2 takie zostały (w dwóch wersjach}. Plus 2 komunikatory Nokii 9210 plus 9500. Super urządzenia. Widziałem tą ostatnią u nie biednego Lecha Wałęsy.

1 polubienie

Bo to była FIRMA. Padła i odkupił ją ktoś i nazwał inaczej. Szkoda.

1 polubienie

Znalazłam. Microsoft przejął Nokię w 2014 roku za 9,4 mld dolarów.

1 polubienie

nokia to dalej nokia - oficjalnie marka zarzadza HMD Global, tez finska firma z powiazaniami z google.
moze pomylilas ze szwedzkim Ericcosem, ktory wdal sie w technologiczny “romans” z Sony, co skonczylo sie hucznym rozwodem jakies 10 lat temu i cos tam robia, ale marka jest malo popularna?

1 polubienie

Nie pomyliłam. Przekopiowałam zdanie z google. Sony i inne to dla mnie obce firmy. Używałam zawsze Nokię i Samsunga.

2 polubienia

Firma o której piszesz odkupiła nokię od Microsoftu. Poniżej następna wklejka.

image

1 polubienie

teraz to wlasnie tak jest, ze polska wyborowa robia Francuzi…

1 polubienie

Czasami trudno się w tym wszystkim połapać, ale ja nawet nie próbuję tego zapamiętywać. Szkoda na to moich zasobów pamięciowych. Wujek google zawsze podpowie, jak zajdzie taka potrzeba. :wink:

2 polubienia

Zgadza się, zreszta jest taki zawod jak analityk gieldowy i niech taki na siebie zarabia…

Nokia sie przejechala na instalowaniu systemu Windows Phone, ktory byl totalną pomyłką i po paru latach znalazl sie na smietniku historii. Lumia 800byl ostatnim sprzetem Nokii jaki uzywalem, a raczej przeklinalem.

2 polubienia

Jakiego wynalazku używasz w postaci pisaków? Przybliż je…

Nie wiem jedyna nokia jaka mialam to bylo jak tylko gsm wprowadzili w Hiszpanii, czyli w 1993, dość długo służyła.
Ale muzyczka mogla wykonczyc, zwlaszcza, ze byl to wtedy najtanszy, czytaj najpopularniejszy model, a telefonia komorkowa w Hiszpanii poszla jak pożar w buszu - kazdy chciał mieć.

1 polubienie