Na deser...:( przeżyliście jakąś taką randkę, gdzie się włos jeżył na głowie?

ALe, że w policji też pracują gównie prymitywni faceci to raczej ciężko im coś ustalić w tej kwestii szczególnie, że potencjalnie bardziej opłacalne jest służyć pomocą pięknym, skrzywdzonym blondynkom niż szczerbatym nolifom co nie

Kogo obchodzi, że jakiś frajer chodzący całe życie w swetrze chulnoł pod pociąg. Należało mu się.
A założe się, że randek z intencją doprowadzenia do takiego skutku było więcej niż kobiecych ofiar randek.
Przy okazji to nie moja wina, że statytycznie największą szansę na randkę ma agresywny przygłup w beemce.
Nie wiedzieć czemu o takie morderstwa oskarża się szczerbatych facetów z niewyjściowym ryjem którzy wyrózniają się “dziwnością”

Zaraz się okaże, że handlarze narkotyków i sutenerzy to szkolni dziwacy

Takiej jak ona nie przeżyłem. Zresztą ona też… :wink:

1 polubienie

Jakie to smutne w tym życiu się już nie spotkacie… ale zawsze możesz spotkać jej oprawcę :smiley:

Chodziło mi tu bardziej o żart. Kiedyś seks na pierwszej radce był niedopuszczalny, więc zażartowałem, że morderstwo na pieszej radce również powinno być nie do pomyślenia.

1 polubienie

Przeżyliśmy hm kilka :rofl:, ale nie były to ani tragiczne czy romantyczne, bardziej wystawienie pod wiatr, choć i tak miałem zaplanowane przejść się na spacerek, potem na kawę, lody i sernik. Nic nie straciłem - gorzej jak by lubiła te serniki, z innymi spotkaniami było podobnie, ale to ich strata i problem bo ja sobie nic nie obiecywałem. Poszłem aż tylko by poznać ten fenomen dlaczego ja - początkowo podejrzewałem byłą ślubną, ale to fałszywy trop był. W międzyczasie poznałem ciekawe osoby

Słabe to, w Polsce nie ma tak walczących kobiet fizycznie, bardziej tchórzliwie to psychicznie. z jedną się spotkałem / karate ćwiczyła / ale to słabizna, z problemem swego ego i załamaniem psychy i powinna się leczyć, dziwne że to lekarze przeoczyli. Wszelkie kursy czy sporty wymagają badań Żadna przyjemność lać babę

Czytałam o lasce która po kolacji pojechała do mieszkania z facetem. Ten zamknął drzwi i powiedział że nie wypuści zanim ona mu mieszkanie wysprząta.

3 polubienia

No to mam nadzieję że zaczęła od sprzątania łazienki… zamknęła się i mając telefon zadzwoniła pod właściwy adres… zjebów nie brakuje… ale i naiwności pań…

1 polubienie

Panów też .Wielu skończyło obrobionych z kasy, samochodu kluczy i dokumentów. Nie mówiąc o ubitych.

2 polubienia

Niestety to działa w dwie strony… podziwiam panie które idą do toalety i zostawiają przy stoliku swoje prywatne rzeczy… ( torebkę)…

2 polubienia

Ja nie podziwiam. Uważam że są durne.

2 polubienia

“podziwiam”

1 polubienie