na dobranoc 15 listopada?

:strawberry:
Dziś dzień sprzątania lodówki?
:strawberry:
Nie wiem jak Wy, ale bardzo nie lubię mieć w lodowce tylko światła…
:strawberry:
Studencka jajecznica: otworzył lodówkę, podrapał jajka, zamknął lodówkę.
:strawberry:
Wpada zomowiec do domu, zagląda do lodówki i pałuje żonę.
Żona przerażona następnego dnia wymyła lodówkę. Zomowiec wpada, zagląda do środka i znów pałuje żonę.
Przez parę dni biedna żona próbowała wszystkich środków, żeby nie denerwować męża. Wypakowała lodówkę jedzeniem, ale nic nie pomagało. Któregoś dnia, kiedy mąż ją okładał pałą, zapłakana pyta o co mu w końcu chodzi?
A zomowiec na to: “Ja cię nauczę gasić światło w lodówce!”
:strawberry:
Lodówka zrobiła imprezę. Nazapraszała samych znajomych.
Wszyscy bawią się nieźle: odkurzacz się nawciągał, kaloryfer już rozgrzany, kuchenka daje ostro w palnik, pralka się rozkręca, w łazience wiatrak dmucha suszarkę, impreza na całego. Gospodyni chodzi po mieszkaniu i rozdaje zimne drinki. Patrzy a pod ścianą stoi smutny Trabant. Podchodzi do niego i mówi:
- Ej trabant, a co Ty taki smutny stoisz i się nie bawisz?
Masz tu seteczkę walnij sobie to się od razu rozruszasz.
A trabant na to:
- Nie mogę, jestem samochodem.
:strawberry:
Przychodzi Eskimos do sklepu kupić lodówkę.
Sprzedawca pyta się go;
- Po co panu lodówka, skoro pana jest wciąż zimno?
Eskimos na to;
- W domu jest -40 stopni, na dworze -60, w łóżku -30 to tylko w lodówce można się ogrzać.
:strawberry:
Wraca mąż pijany w trupa do domu, wchodzi do kuchni, otwiera lodówkę i mówi:
- Podwwwssiesieziesz mniee do ceeentrum? Nie? To ci w dup…!
Trzask! Zamyka drzwi. Po kilku minutach znowu. - Podwwwssiesieziesz mniee do ceeentrum? Nie? To spie… ! TRZASK!
I tak pół nocy minęło. W końcu usnął. Rano się budzi skacowany. Patrzy drzwi od lodówki wyrwane. Po cichu wypchnął lodówkę na korytarz, żeby żona nie widziała i zaczął ją naprawiać.
Żona w tym czasie wchodzi do kuchni. Przeciera oczy ze zdumienia i mówi:
- O skubany jakoś pojechał???
:strawberry:
Spotyka się dwóch kumpli. Jeden ma limo pod okiem. Kolega więc pyta go:
- Co Ci się stało?
- No wiesz stary, żona nachyliła się do lodówki i wiesz, tak kusząco to wyglądało, te pośladki i w ogóle, że nie mogłem się opanować i wiesz, tego…¡.
- To jak, nie lubi od tyłu, czy co?
- Lubi, ale nie w Tesco…
:strawberry:
- Moja najlepsza przyjaciółka ma 190 cm.
- Koszykarka?
- Nie, lodówka.
:strawberry:
Pani na lekcji pyta dzieci jakie zwierzątka mają w domu:
- Ja mam psa!
- A ja kota.
A u mnie są rybki w akwarium.
Wreszcie zgłasza się Jasio i mówi:
- A ja mam kurczaka!
- Naprawdę? A gdzie go trzymasz?
- W lodówce.
:strawberry:
- Podejrzewam, że w naszej lodówce ktoś mieszka - żali się pacjent u psychiatry.
- Dlaczego tak pan sądzi?
- Bo żona ciągle nosi tam jedzenie.
:strawberry:
Pytanie do gazety kulinarnej - dział porad: „Czy jajka należy trzymać w lodówce? - Antoni J.”
Odpowiedź: „Osobiście nie polecam. Drzwi się nie domykają i może boleć. - st.kucharz Jan W.”
:strawberry:
Noc. W kuchni ze skrzypieniem otwierają się drzwi do lodówki. Wychodzi z niej spasiona mysz w jednej łapie trzymając kawał żółtego sera, a w drugiej wielkie pęto kiełbasy. Tuż przed wejściem do nory dostrzega pułapkę na myszy, a na niej malutki kawałeczek słoninki. Mysz kręci z dezaprobatą głową i mruczy pod nosem:
- Jak dzieci, cholera, jak dzieci …
:strawberry:
- Towarzyszu kapitanie, przyniosłem wniosek o przepustkę.
- Wstaw do lodówki.
:strawberry:
I nieśmiertelny Stirlitz?
Stirlitz otworzył drzwi od łazienki. Nagle zapaliło się światło. ”To zasadzka!” - pomyślał Stirlitz. Nie wiedział, że omyłkowo otworzył lodówkę.

12 polubień

W ostatniej chwili zdazylam, bo juz zamykam lodowke…
pardon, zamykam kompo
Dobranoc

1 polubienie

ZOMO najlepsze :rofl:

ten kawal ma nieprawdopodobnie dluga brode…

Wjeżdżam kiedyś do sklepu coś a la nasz Media Markt. Miejsce Dania, konkretniej Jutlandia. Lodówkę chciałem kupić. Wybrałem 2 modele i się zastanawiam pół godziny który wybrać. Podchodzi gostek i mówi, że ma jeszcze inny model i pokazuje jaki. Ja do niego

  • Człowieku, nie mam tyle kasy.
    Cena przekraczała o ok. 200 zł moje fundusze, ale model bardzo mi się podobał, był o niebo lepszy od tych moich wybranych, choć nie byłem przekonany co do firmy (Beko made in Turkey).
  • Wezmę, ale pan obniży cenę, powiedziałem bez krzty wiary, że się uda
  • Oczywiście, bierz pan o 200 mniej.
    No to wziąłem. Lodówka pięknie “gra” do dziś i mam nadzieję, że jeszcze “pogra”.
    Dopiero niedawno się dowiedziałem, że i w Polsce można się w wielu sieciowych sklepach (m.in. w Media Markt) targować. Nikt tego nie robi, bo nie wie …
7 polubień

Jasio WYMIATA!
image

6 polubień

owszem mozna o to juz od wielu lat - bodaj byla to jedna z pierwszych zmian w handlu jakie zaszly po wejsciu do UE.
z tym, ze zwykle dotyczy to duzych (kwotowo lub ilosciowo zakupow)
jak kupowalam mamie telewizor i to juz ladnych kilka lat temu to spisalismy miniumowe co wchodzi w cene zakupu - czyli instalacja i zabranie starego grata plus jeszcze wytargowalam troche bo byl to ostatni egzemplarz z wystawy.
mama zbierala szczeke z podlogi. :slight_smile:
sprzedawca zaskoczony nie byl.

4 polubienia

Podejrzewam ze wiekszosc i tak nie ma pojecia,kim byl Stirlitz… :slightly_smiling_face:

7 polubień

A KIM BYŁ? :upside_down_face:

nie przesadzaj, przeciez nie bede znacala sie nad Straznikiem Teksasu :wink:

2 polubienia

Tu,jak wykazal quiz,tez byla,delikatnie mowiąc,dziura :innocent:

No tak…
17 mgnien wiosny pamieta?
[nie mylic z meczami Polska-ZSRR w hokeja]

4 polubienia

Może i ktoś pamięta, ale już naprawdę mało kto dzisiaj ma 17 mgnień wiosny w domu …
A benasek ma …

2 polubienia

Masz na dvd???

1 polubienie

To niewiasta licząca 17 wiosen, mignęła @benasekowi przed oczami.

.ot marzyciel.:rofl:

3 polubienia

Tak, mam na dvd w oryginalnym opakowaniu.

2 polubienia

Serio???
Wydane w sojuzie czy w Niemczech?

Jak nie jak tak. To taki jakby ichni Kloss. 17 mgnień wiosny taki piękny tytuł. Ale i tak

wolałam naszego Klossa mialam widokowkę z jego zdjęciem na slomiance nad łózkiem

2 polubienia

Oj…Tez wolałem.W dodatku wracam czasem do niektorych odcinkow jak np.Zelazny krzyż!

1 polubienie

A kto jeszcze pamieta slomiane maty na scianach?

4 polubienia