Na podwieczorek 21 grudnia?

Oj to pomiziaj koteczka. On tylko urósł taki spory, ale to przecież jeszcze kociaczek jest :wink:

1 polubienie

Toć, kuwra, miziam. Tu nie ma innej opcji.

2 polubienia

tja Ci pisalam - masz klasycznie rasowego europejskiego krotkowlosego. wsrod kotow nie istnieje slowo kundel.
zreszta dla mnie nawet w przypadku psiakow jest to obrazliwe.
ze kot bojowy? to sie ciesz, widac wyczul ze ma grzbiet i koniec ogona chroniony :wink:
a w jakis nieuchwytny sposob kocurki szybciej wchodza w interakcje z Duzymi plci meskiej niz zenskiej. hormony? feromony?

1 polubienie

Nie wiem, Ogólnie na kotach się nie znam. A Miśka się uczę. I, naprawdę, czuję to, ze kimś dla niego jestem.

i on dla Ciebie tez potrzebny
behawioryzm kotow jest inny od psiego, ale nie sa to zwierzeta jak ludzie mowia wredne, niewdzieczne i falszywe.
tylko czasem trafic za ich sposobem myslenia?
kot jak znieruchomieje to juz lepszy od superkomutera - obliczy w czasie rzeczywistym gdzie chce wyladowac i co zmalowac.

1 polubienie

Oo…, w tem ostatniem, to on jest idealny. Zasnął za monitorem. Ale o 2 i tak stado słoni po schodach będzie biegało i w moje drzwi łomotało.

1 polubienie

to po co mu drzwi do raju zamykasz?

2 polubienia

Bo jak nie zamknę, to mi zasnąć nie da. Ale dziś zostaje u mnie, bo teraz śpi, a ja za chwilę też się kładę, to nie będę go budził. Co ma być to się, najwyżej stanie,

powinienes zamiast dac mu lezakowac w ciagi dnia troche dac treningu - zmeczony bedzie spal w nocy

1 polubienie

Wiesz co on wyrabia w dzień? To jest petarda ruchowa. Nie nadążysz. Niestety w nocy też.

1 polubienie

tak, czyli masz kota niecnota, którego ostatnie miejsce pobytu aktualne nie jest. a jesli jest to wymaga naychmiastowej interwencji w postaci posprzatania. to sa najfajniejsze koty na jakie mozesz trafic, nudzic sie nie bedziesz

1 polubienie

A vo ja mam powiedziec? Miziam na zmianę wszystkie moje 5 kotów. Zwłaszcza Tulinkę ktora jest antydepresyjnym kotem. Ale inne tez.

4 polubienia

I znow placze! PS gdzie te chustki??? :slight_smile:

3 polubienia

A po tym tytoniu kuwra, to tygrys przypadkiem po suficie nie chodził w kapciach ? :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Wiesz, co @Aszka_J Nie zdziwiłbym się, gdybym go zobaczył na suficie w moich laczkach. Jest bardzo pomysłowy. :smile:

2 polubienia

Taka pogoda, że się wstawać nie chce.

2 polubienia

A ja sie zaraz klade. Ledwiem zywa po sprzataniu. Jeszcze jutro podlogi…

1 polubienie

Sknociliście , tfu, skociliście ten wątek. :rofl: :rofl: :rofl:
To tu mój ulubiony kot. Znaczy zając.

4 polubienia