Nadchodzą

Czujecie już ten klimat czy za wcześnie?

Juz od miesiaca bozonarodzeniowo u nas, pierniczki, dekoracje…

2 polubienia

Nie czuję, czego nie można powiedzieć o innych.
W lokalu, gdzie spokojnie można wypić kawowy trunek i zagryźć go ciastkiem, widziałem przystrojoną swiecidełkami i bombkami choinkę.

1 polubienie

jakos wyjatkowo w tym roku opoznione - dopiero pierwsze dekoracje sie pojawiaja, zwykle zaczynali tuz po 1 listopada.

2 polubienia

Nie,jeszcze nie. Wprawdzie już przed 1 listopada w sklepach pojawiły się ekspozycje świąteczne ale na mnie to nie podziałało. A 4 listopada zobaczyłam już w tv reklamę świąteczną.

1 polubienie

oczywiscie 99,99% to tu koledy w rytmie cza-cza :wink: i dla dzieciakow.

U nas zaczynali od pierwszego pazdziernika

Chyba się w grudniu nie urodziłeś
i w związku z kolejnymi urodzinami w zadumę nie popadasz?

1 polubienie

Oj tu strzelcow, postrzelencow kilkoro na forum jest.

1 polubienie

Czuję już ten klimat sprzedażowy… Lidl już gdzieś w początkach listopada, może nawet ok 1-go już miał świąteczną alejkę, niby na tyłach sklepu, ale jednak. Jak tak dalej pójdzie, to nagonka świąteczna rozpocznie się zaraz po wakacjach…

1 polubienie

Jesli chodzi o reklamy to mozna szału dostać…Wszedzie "krismas"i debilna poprawność polityczna :rage:
Ja przed Adwentem głowy sobie tym nie zawracam.Ale w tym roku,ściągam dziewczyny do Anglii wiec i tak bedzie sporo roboty juz w grudniu…

3 polubienia

Nie, nie czuję, świąteczny klimat jest dla mnie wtedy, gdy rzeczywiście są już te święta. Żaden sprzedawczyk mi tego nie przybliży.

1 polubienie

Biorąc z ilości kościołów w Niemczech, zbyt szeroko-horyzontalnym ten naród nie był. No i ta jego polityka ekspansji i wywyższania się nad Słowian, co im bokiem wyszło.

1 polubienie

Jak dla mnie za wcześnie, ale w sklepach już po pierwszym listopada szaleństwo.
Wczoraj zauważyłam, że w TV zaczynają się reklamy świąteczne.

2 polubienia

Ja zacznę czuć jak zaczne się tematem zajmować. Na razie mi dynda to że handel już stoiska i reklamy szykuje.