Nagły nieoczekiwany talent

Koleżanko Ty moja przesympatyczna! Jak Cię lubię, to nie mogę zrozumieć, że nie widzisz czegoś tak oczywistego do przeczytania, jak ten rebus.
No to podpowiem, za co @benasek zrówna mnie z ziemią. Przeczytaj tytuł tego pytania. Te auta, to wany. Ta pętelka, to i.

A ja zrezygnowałbym z tych aut i dał trzech ruskich w papachach. :crazy_face:

2 polubienia

To byl mój błąd - patrzylam na marke auta a nie rodzaj karoserii.

2 polubienia

Żadnych bandziorów i bandytów w moich rebusach nie bylio i nie będzie! :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

I to są, właśnie te rebusowe zmyłki. Nie należy się skupiać na jednym, ale szukać alternatyw. Też się na to nabieram.

2 polubienia

No właśnie …
Ile razy ja się nabrałem w rebusach birbanta …
To tylko ja wiem i koty… :face_with_peeking_eye: :cat2: :black_cat: :cat:

3 polubienia

Nokaut oznaczenie czasu,
miauczeniem narobi dużo hałasu. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Koronę norweską znaczy samochodów
Gość leży na ziemi i koniec zawodów …

2 polubienia

homonimek

Bo boksera taki xxxxx,
gdy na dechach leży,
sprawia fanom xxxxx…

2 polubienia

Po jakiemu wolisz oglądać telewizję?

Po polsku, z tym, że nie sprawia mi różnicy oglądanie po niemiecku. Gubię się trochę i nie nadążam za holenderskim, ale rozumiem ponad 80%, a rozmawiać mogę normalnie. Kłopot mam ze fachowymi sprawami w nederlandzkim.
Rosyjski rozumiem bardzo dobrze, czasem mi słówek brakuje, podobnie z ukraińskim.
Oglądam sobie teraz kanały ukraińskie i rosyjskie w związku z wojną. Oraz fora tamtejsze czytuję.

1 polubienie

ja po polsku to ogladam “od swieta”

1 polubienie

Bym chciał umieć języki obce tak dobrze, żeby mi było bez różnicy, a obawiam się, że to niemożliwe.

Możliwe. Chcesz, uczysz się i po jakiś czasie umiesz. Nic wielkiego.

3 polubienia

mozliwe, ale to potrzeba czasu i treningu - najlepiej mieszkac za granica.
co prawda tlumacze symultaniczni to na ogol z rodzin “mieszanych” gdzie co najmniej dwa jezyki sa na porzadku dziennym, albo majacy stycznosc z wielojęzycznością od kolyski - nie zapominajac jeszcze o roznych nianiach czy internatach.

1 polubienie

@dedlx Robiłeś rozeznanie pod kontem spektrum Autyzmu i elementów zespołu Aspergera? Masz sporo keszu - są kursy umiejętności społecznych - warto skorzystać.