Najlepszy piłkarski klub na świecie?

Jaki jest waszym zdaniem najlepszy klub i dlaczego on?

Kibicuję Bayernowi Monachium. A najlepszy w tej chwili? trudno mi powiedzieć.

2 polubienia

Wisła Kraków mistrzem świata. Werder Bremen i Chelsea London :rofl:

Najwspanialszy klub na świecie, co kibiców mnóstwo ma,
każdy kibic wie, że “przecie”, to jest Legia Warszawa. :rofl: :rofl: :rofl:

FC Barcelona. To klub, któremu nigdy nie wystarczają zwycięstwa… musi być jeszcze piękno i pasja :slight_smile:

2 polubienia

Dzisiaj nie ma takiego.Wszystkie polegly/ulegly prawu Bosmana.
Osobiscie kibicuje tym slabszym.Malym klubom w Londynie jak Leyton Orient lub tym w cieniu w innych krajach jak np. Espanyol w Barcelonie.
Przez niemal cale zycie,od 1969 roku,bylem kibicem Aresenalu.Teraz nie moge na to patrzec…Obiektywnie,najwiecej plusow ma po swej stronie Barcelona.Stadion,kibice ale tez brak komercjalizacji jak niemal wszedzie…
W Polsce zdecydowanie Warta Poznan ktora walczy chyba ze wszystkimi wspolczesnymi demonami a jednak powoli wydaje sie wracac do dobrych lat.

3 polubienia

Barcelona jest bardzo komercyjna. W każdym sklepie Hiszpanii koszulki, kubki, gadżety. Ale ona jest mądrze komercyjna.

3 polubienia

Nie o to chodzi.Taka komercja to cnota.Mialem na mysli ich czyste koszulki od reklam.

1 polubienie

Już nie są tak czyste. Zaczęło się od Unicefu.To zresztą się spotkało z ostrą reakcją Socios

Ale przynajmniej pokazywali swiatu ze mozna.

1 polubienie

Miałem okazję oglądać dwa mecze na Camp Nou, jeden nawet z Milikiem, gdy grał dla Ajaxu. Wielkie wrażenia, a sam stadion też ładny :wink:
A miłość do Realu czuć na każdym kroku, w szczególności, gdy w czasie przerwy poinformowali o wyniku meczu Realu z kimś tam…






1 polubienie

Aha no i najbardziej nie znoszę tej farsy XD

Iskra stolec.

Minelo troche czasu i Warta w Ekstaklasie a Bayern zdobyl juz chyba wszystko co bylo do wziecia.
Natomiast gdybym w styczniu prorokowal to co bedzie sie dzialo z Barcelona to chyba uznanie mnie za"porazonego" ,nie mogloby nikogo dziwic :wink:

3 polubienia

Milosc czy “milosc”?
Mecze Real Barcelona to sprawa narodowa nie ligowa :wink:
A ostatnie afery z prezesem Barcy i w konsekwencji z Messim niektorym oczy otworzylo, ze klubowi niewiele brakuje do kolosa na glinianych nogach.
Ja profilaktycznie kibicuje Atletico Madrid, :wink:

1 polubienie

Ocena z perspektywy czasu?
Chyba nie ma klubu, gdzie panowalaby sielanka.
Nawet w amatorskich klubikach sponsorowanych przez okoliczny drobny biznes typu knajpka, sklep mydlo powidlo i spozywczak zdarzaja sie afery, to co mowic o molochach?

Dzisiaj nigdzie nie ma sielanki.Jesli w ogóle jest o czym mówić.

1 polubienie

Piłkarsko - moja jedyna miłość to Śląsk.

1 polubienie

W 1978 po raz pierwszy zetknałem sie z kibloami Śląska we Wroclawiu.Własciwie mam duzo szczescia ze żyje…

1 polubienie

I pewnie teraz ogladasz kolejny show Roberta?

1 polubienie