Naklejki na ściany i podłogi, tapety na sufit?

A wanny akrylowe są wieczne?
Mieszkanie, to studnia bez dna, stale trzeba coś wymienić, odnowić.

3 polubienia

@collins02, ja sobie wyobrażam, i widziałam kilka nowoczesnych apartamentów w starej kamienicy.
A wiedzieć musisz, że w Rybniku…

Idzikowski w swojej kronice Rybnika z [1861r. do tego czasu wszystkie 22 budynki na rynku były już murowane, a tylko jeden z nich był parterowy…

Tobie nie wolno zmienić zewnętrznej struktury budynku, w środku robisz co chcesz (prawie).

1 polubienie

Drewno przetworzone w autoklawach jak najbardziej nadaje sie do kuchni czy lazienek.
A poza tym jest wiele srodkow impregnujacych. To najmniejszy problem.
Mnie latwopalnosc przeraza.

1 polubienie

Naklejki kolorowe w 3D i nie tylko np podłogi projektowane komputerowo w technice żywic akrylowych, w różnych perspektywach - większość to widoki natury by nie zapomnieć itd, kwestia gustu i piękna są teraz w modzie na zachodzie, w Polsce jakoś to zainteresowanie jest słabe - być może z racji kosztów

Jest to hit pośród młodych którzy mają wyobrażnię, nie koniecznie tatuaż

Ktoś kto oferuje takie foto w 3D, które odzwierciedla real, ma swoją ekipę na problem - od zrobienia projektu, poprzez technologię do jej uwiecznienia

Wygląda jak szklanym sufit i bardzo realny

Takie rzeczy lubię na krótko w okazjonalnych miejskich (knajpa, hotel, park wodny, itp). W domu szybko mi by sie znudziło.

3 polubienia

Na zagrożenia dowolne są impregnaty - obecnie już z wyłączeniem trucizn

Tego akurat nie lubię. Ale do cudzego mieszkania się nie wtrącam.

1 polubienie

Raczej mi się podobają podłogi z żywicy. Takie czary z niej robią że szok.

1 polubienie

@Dementus Podeślij jakiś link do tej żywicy.

To nie jest tania zabawa. Wpisz w google posadzki żywiczne 3d. Ale za to jest to niesamowicie trwałe i są żywice które np dziecko przed upadkiem chronią… Bo są delikatnie elastyczne. Inne są twarde jak kamień i nie można ich niczym zniszczyć. Co też ważne nie szkodzi im woda a jeśli zaszkodzi uv można je spolerować.

2 polubienia

pozwole sobie podziekowac - to dobre na nocleg w hotelu. dom ma sluzyc wyciszeniu, choc czasem osobom z zewnatrz jawi sie chaosem.
zludzenia optyczne bywaja ladne, ale i bywaja meczace.

2 polubienia

Pomijając sprawy gustu, wszystkie takie wynalazki szybko się nudzą i są na dłuższą metę męczące. Jednak wszystkie te neutralne, standardowe wzory i stonowane barwy sprawdzają się najlepiej.

4 polubienia

Okropne. Podłoga -zobaczyć popodziwiać pomysł i wykonanie, ale nie mieszkać i chodzić po tym. Nadepnąć na delfinka? No i wciąż miałabym wrażenie, że zalałam łazienkę :wink:
Pozostałe dwa widoczki z łazienki zrobiły super kicz.

3 polubienia

Wyglada, ze kolega spamer sie trafil.

2 polubienia

Nie moja działka, ale technicznie to średnio trudne - tapeta / fototapeta /znaczniki krańcowe przy laserze, sufit podzielony w kratę, tapety mają marginesy i kleić. Najważniejsze to przygotować podłoże / prawie ideał wygładzony pod lampę / z obojętnie jakiej strony się patrzy na kratę, to nie może być cienia, inaczej tam jest nierówność /głaskanie. Podobnie jak na ścianach. Od tego zależy końcowy efekt, i może być czasochłonny :stuck_out_tongue_winking_eye:. Odkurzenie sufitu i całego pomieszczenia, 0 kurzu, pyłu, zagruntowanie i jego przetarcie, sprawdzenie końcowe i przyklejanie. Potem dookoła obramowanie / najczęściej kartongips. To tak mniej więcej. Człowiek / ekipa musi mieć doświadczenie / wiedzę /, sprzęt profesjonalny / podesty, laser/ tego się nie robi z drabiny, co najwyżej ściany. I bezpieczeństwo i odpowiedzialność za powierzony materiał / tapety /. Tu nie ma miejsca na poprawki - każde zagięcie, zafalowanie / naciąganie / będzie widoczne w świetle. Sory jak przy długie :crazy_face:

1 polubienie

Coś podobne jak mur pruski

Kaziu to nie naklejki a zalewka żywicą. Trwałe i ładne ale nie do domu.

2 polubienia