Naklejki na ściany i podłogi, tapety na sufit?

Hit czy kit?

1 polubienie

Co kto lubi…Wolność Tomku…itp. ale to zdecydowanie nie dla mnie :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Zależy jakie. Drobne i stonowane pasujące do wystroju mogą być. To jak z tatuażem.

Nie na kazda sciane.
Co kto lubi, ja tam na podlodze wole dywany :wink:
Jak wynajmowalismy mieszkanie swego czasu w PL w lazience mielismy fototapetę z widoczkiem lesnym i chodzilo sie “pod krzaczek” :blush:

2 polubienia

@Devil Takie sufitowe mi się podobają

2 polubienia

Tylko tak idealnie położyć, byłoby trudno…

1 polubienie

Dla mnie kit, ale ja preferuję możliwie jak największą prostotę we wnętrzach. Za to drewno i np. belki “wspierające” sufit zamiast gołego sufitu mmm :smiling_face_with_three_hearts:
Gdyby nie zagrożenie pożarowe, to najchętniej w przyszłości bym sobie wybudowała lub kupiła taki niezbyt duży, ale w całości kryty drewnem (od zewnątrz i od wewnątrz, może poza kuchnią i łazienką) domek :heart_eyes:

3 polubienia

Poza kuchnią i łazienką?
Patrz jaka śliczna.

W sypialni może być taka tapeta na suficie

Nie ma czegoś takiego jak
hit lub kit
Ale często jest spotykany brud.
To nie grzech, ale wielki wstyd.

2 polubienia

@vera223 Są takie domki. Każdy element jest impregnowany, żeby wyeliminować zagrożenie pożarowe… Nie wiem tylko czy to zdrowe do mieszkania…

2 polubienia

Nie chodzi mi o aspekt wizualny, po prostu uważam, że w tych pomieszczeniach byłoby to niepraktyczne :slight_smile:
Brud brudem, ale pajęczyn z domu nie zamierzam usuwać, chyba że niezamieszkałe :joy:

3 polubienia

Wiem, rok temu w wakacje mieszkałam kilka dni u kogoś w takim domku i się normalnie zakochałam :heart_eyes:
Lepszy nastrój (żywice, olejki eteryczne itd. wychodzą w gratisie), wizualnie dla mnie super.
Wady: ciemno, drewno słabo odbija światło, co do impregnacji - wierzchnie warstwy - zaimpregnowane - i tak często się ścierały/odłamywały, zdrapywały itd., więc zagrożenie pożarowe miejscowo dość szybko wychodziło :confused:
Na takich startych powierzchniach łatwo też o pleśń i gnicie.
Więc w utrzymaniu to dość trudne i dlatego mnie w 100% nie przekonuje, nie chciałoby mi się :wink:
Ale efekt mimo wszystko cudowny.

2 polubienia

Chyba zbyt drogie…
Proszę

unnamed

Nic się z tym nie stanie, tak się wiele pokoleń kąpało, nic nie przecieka.
A piwo w czym się warzy? :wink:

2 polubienia

W takiej wanience to chyba bym się bała o drzazgę w wiadomej części ciała :see_no_evil:

2 polubienia

Ścierało, odłamywało?
Co to za impregnat? Chyba zwykły lakier.

1 polubienie

Jaka drzazga? Te wanny są odpowiednio zabezpieczone.
Mają jedną wadę. Są drogie.

2 polubienia

Podoba mi się na zdjęciach, ale chyba szybko by mi się coś takiego znudziło i z hitu zrobiłby się kit :slightly_smiling_face:

5 polubień

W tzw. nowym budownictwie czy w nowoczesnej willi jeszcze rozumiem.Ale wyobrazasz sobie cos takiego w mieszkaniu w kamienicy z 1903 roku? :upside_down_face: :innocent:

Hehe… ciekawe… :smile:

Przeglądałam sobie dzisiaj ofertę i gdyby np.optycznie “rozszerzyło” mi pokój?
W końcu całe nasze bytowanie to jakby teatr.
Zmienia się czasem dekoracja i aktorzy,no i my sami w zależności od otoczenia…
image

2 polubienia

Nie wiem, ale stawiam, że taką warstwę trzeba pewnie co jakiś czas odnawiać, na pewno nie jest wieczna :woman_shrugging: i chyba tam odpowiedniej częstotliwości zabrakło.

2 polubienia