Naprawdę nie chcecie, aby wybrano moją skromną osobę Głównym Doradcą

Ludzkości (GDL), abyśmy stworzyli realne NIEBO na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń wg moich propozycji, budując do 150 super atrakcyjnych, 50-milionowych Harmonijnych Miast Pierścieniowych (HMP), na bazie demokratyczno-ekologiczno-efektywnego socjalizmu non-profit, gdy Wszystkomogące SIŁY WYŻSZE widzą, że mam najlepsze, najatrakcyjniejsze propozycje i dążenia?

  • Nie chcę
  • Chcę
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

“skromną”? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

4 polubienia

Naprawdę NIE CHCEMY! Uwierz nam, i przestań nas męczyć swoimi nadętymi, irytującymi, megalomańskimi ideami.
Zamiast tego powrzucaj troche fotek natury (DSHN), to znacznie przyjmenniejsze.

4 polubienia

Albo wez udzial w moim quizie.Wszak to Twoj zywioł :wink:

4 polubienia

Zajmowanie się quizami nic nie daje, to marnowanie czasu.

@harmonik
Przeciez to sa quizy o harmonijnych zwierzetach

3 polubienia

No tak…Zapomnialem ze Ty nie marnujesz tutaj codziennie czasu :innocent:

2 polubienia

Co w tym złego, nieodpowiedniego, że chciałbym żyć w przyjemnym, atrakcyjnym świecie, jaki możemy wspólnymi siłami zbudować, nie marnując czasu i środków na bezmyślną rywalizację kapitalistyczną o nieistniejący w ekonomii zysk, na zbrojenia, na wojny, na bezmyślne badania kosmosu?

A żyj sobie jak chcesz, ale nas do tego nie przekonuj. największą zdobyczą cywilizacji ludzkiej jest jej różnorodność, ty chcesz wszystko ujednolicić jak w ZOO.

1 polubienie

Nie wiem, @ata-ata, czy są o zwierzętach, ale wiem, że są marnowaniem czasu i możliwości. Dobrym na to przykładem jest TVP w Polsce, w której mnoży się idiotycznych konkursów, teleturniejów, polskich i tureckich bezmyślnych seriali.

Moze zacznij skromnie od prezydenta Polski?

5 polubień

W ZOO jest wieksza roznorodnosc… :sweat_smile:

3 polubienia

@collins02, @Bingola, moje przesiadywanie na Pytamy to moja pożyteczna rozrywka, wcale nie najważniejsza, bo w tym czasie zajmuję się także innymi, pożytecznymi zajęciami, w tym zmaganiami z moimi diabłami podskórnymi. @collins02, @Bingola, myślicie, że nie powierzyłbym Wam Generalnego Wykonawstwa realnego NIEBA na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń? Mylicie się, jeśli w to wątpicie.

Różnorodność, @Bingola, to panuje w DSHN-ie, a w ludzkim świecie panuje bezmyślność, dysharmonia, barbarzyństwo. To ślepa, bezprzyszłościowa droga ludzkości.

Wiec naturalną koleją rzeczy,powinienes w ramach rozrywki,lgnąć do zwierzakow ktore są bohaterami mojego quizu.I nie chrzań mi o czasie bo to ok. 2-3 minut.
A teraz,tak po ludzku,wyjaw mi,co takiego chciałbys mi powierzyć???

3 polubienia

@collins02
Ja juz sie pisze na pania Minister do spraw ochrony srodowiska!
I nie tylko zwierzat ale i drzew oraz roslin

2 polubienia

Chce ale jak zaczniesz się leczyć.

1 polubienie

Funkcję najbardziej Ci odpowiadającą w Zarządzie ds. Wykonawstwa NIEBA na Ziemi (dla wszystkich ludzi i stworzeń), @collins02.

Jak zmienisz sobie v na b w nicku, to pogadamy, czy jesteś uleczalny.

Masz za dużo wolnego czasu