Naprawdę nie chcecie, aby wybrano moją skromną osobę Głównym Doradcą

@harmonik, a ty dodaj sobie “dys” na początku nicka. :slight_smile:

2 polubienia

Najpierw rząd musi Ci złożyć oferte :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Albo dobra. Jaki masz program ?

1 polubienie

No ale co to oznacza?Sam mam sobie wybrać?

1 polubienie

Jeśli zorientuje się, że nie da rady ogarnąć wszystkich aspektów kierowania państwem, to złoży. Bolszewikom i marksistom wydawało się, że pozjadali wszystkie rozumy, że wszystko mają w swym ręku, a nie chcieli słuchać, że istotnych spraw nie ogarniają.Wszyscy zasługują na bycie szczęśliwymi. Wtedy dopiero jest sprawiedliwość.

Jaki masz program!!!

@collins02
W zyciu nie zlozy
Liczne tutejsze firmy i ogrodnicy zajmujacy sie wycinaniem drzew zloza sprzeciw Tak, tak, u nas ogrodnicy likwiduja rosliny albo male kepki oprawiaja w beton dookola :worried: - zeby bylo ladniej!

2 polubienia

Myslalem o rządzie Harmonika :slightly_smiling_face:

1 polubienie

@collins02
ale wpisales pod odpowiedz dla mnie
Moze i dobrz, mialam okazje przedstawic tutejsze “ogrodnictwo”
:grinning:

A czemu nie, @collins02 ? II-ą RP stworzyło paru ludzi z Piłsudskim na czele, choć można ich było uznać prymitywną bandą rabusiów. Uczynili się premierami, dowódcami, generałami, marszałkami. Pewnego razu, na carski pociąg z pieniędzmi napadło 4-ch przyszłych premierów (albo pięciu). A zasługi dla Polski Dmowskiego i Paderewskiego nie były mniejsze, o ile nie większe.

Może chciałabyś nim zostać, @okonek? Bo czemu nie? Nie nadawałabyś się? Dlaczego nie?

Jaki masz program kur#a?

1 polubienie

Po niedouczonych elektrykach i niedokonczonych magistrach? Nie mowiac o doktorze prawa nie rozumiejacym slowa konstytucja? To moze kotka prezesa?

1 polubienie

Były w Polsce tysiące uczonych, ale to Wałęsa został Prezydentem RP, bo najlepiej się do tego nadawał, miał największe zasługi dla Polski.

Trafilo mu sie jak slepej kurze ziarno.


XDD

5 polubień

Jak nie umiesz uszanować innych, to też nie będziesz szanowany.

1 polubienie

@Devil - najlepsza odpowiedź! :slight_smile:

3 polubienia

Zaplusowałem już wcześniej twoją odpowiedź, @Bingola, bo oczywiście masz rację, że moje pytania i treści są takimi jak je opisałeś. Ale wstawiam takie kontrowersyjne, irytujące, tematy, aby poznać potencjał tkwiący w Użytkownikach, czy dobrze się czują w takim beznadziejnym ludzkim świecie, czy nie chcieliby go zmienić, co jest realnie możliwe. Ludzki świat był jeszcze gorszy, a ludzie go zmienili, i już nie pali się ich na stosach. Chyba nie czynię tego nadmiernie często.

  1. Jak widzisz, ludzie nie chcą zmieniać świata.
  2. Czynisz to stanowczo zbyt często.