Naprawdę nie chcecie, aby wybrano moją skromną osobę Głównym Doradcą

Jestem pewien że to od jakiś prochów.

1 polubienie

Raczej większość zdecydowanie wolałaby przebudowę naszego świata wg moich propozycji, ale nie wierzą, że to jest realne. Ale gdyby 30 lat temu ktoś głosił, że Chiny będą za 30 lat w obecnym miejscu, to proponowali by mu popukać się w głowę. Teraz w Polsce mamy taką sytuację, że żyjemy w bezmyślnym, bezprzyszłościowym ustroju, a możemy być wzorcowym państwem dla całej ludzkości, państwem szczęśliwych ludzi. Tylko musimy mieć odwagę i chęci pójść proponowaną przeze mnie drogą, dla dobra i szczęścia wszystkich, ludzi i stworzeń, dla naszych dzieci, wnuków, prawnuków.

Chiny osiągnęły to dzięki zachodowi, który do nich przeniósł swoje fabryki. I zauważ że nie zbudowali żadnych HMP. Wręcz przeciwnie, niszczą DSHN i żrą mięsa na potęgę.

1 polubienie

Osiągnęły to swoim sposobem, a że nie zbudowały HMP, to zmarnowały swoje szanse.

Nie swoim, obcym. Kapitalisci z Zachodu policzyli że będą mieli większy zysk i dlatego umiłował i tam produkcję. Bo niby z jakiego innego powodu miałby to robić?

Bez ich odpowiedniego podejścia, żaden zachodni kapitalista nie otworzyłby fabryki w Chinach. To był ich sposób na ich szybki rozwój.

Pewnie tylko 1 i 2 … Dlatego ględzi jak postrzelony …

Chyba jednak nie dopytasz… :joy:

1 polubienie