Naprawdę wierzycie, że chciałoby mi się przeżyć jeszcze raz od dziecka moje głupie ludzkie

życie w posłuszeństwie - niskiej świadomości - ludzkim rodzicom, nauczycielom, politykom, choć strefa mojej wolności nie była najwęższa, i wciąż się starałem o jej poszerzanie?

1 polubienie

Pogadamy,gdy przyjdzie ci sie zegnac swiadomie z tym swiatem.
Bo napisac mozna wszystko,gorzej z potwierdzeniem tego.

2 polubienia

Nie wiem, co by Ci się chciało, nie zastanawiałam się jakoś nad tym. Ja chciałabym jeszcze raz i jeszcze i jeszcze. Życie mimo, że czasem niełatwe jest w sumie bardzo fajne. Oprócz momentów trudnych i ciężkich bywają i takie dla których naprawdę warto żyć.:yum:

3 polubienia

Ludzkie życie jest patologiczne, bezmyślne, błędne. Takie harmonijne stworzenia mają pełno zdrowego, łatwego pożywienia, i nie potrzebują tego zmieniać na cywilizowane sposoby.

Moze Twoje jest patologiczne.nie wiem.
Moje jest w porzadku,

1 polubienie

Masz niską, błędną, patologiczną świadomość.

Patolpgie to ja u ciebie dostrzegam.
Mianowicie chcesz swoimi bzdurami wyniesc sie na piedestal.
Twoj narcyzm powala

Masz szczęście, że tu nie działa skutecznie CL, bo zamknąłbym Ci nią jadaczkę, abyś oduczył się nazywania moich mądrych wypowiedzi, bzdurami.

Madre yo one sa w Twoim przekonaniu,
Ja to postrzegam,jako bzdurne majaki.
Wiem,ze lubisz CL,wtedy czujesz sie wielki.
Powtorze jeszcze raz,
Wupieujesz bzdury,jakich swiat nie slyszal i przedewszystkim,nie stosujesz sie do tego co wypisujesz.bujasz w oblokach i tyle.

Miej minimum ambicji i nie wypowiadaj się w moich tematach, wykorzystując tutejszą nieskuteczną CL, bo inaczej dawno zamknąłbym ci nią jadaczkę.

I vice versa.
Miej troche ambicji,i nie wypisuj glupot.
Ale to ,wolanie na puszczy’’

U ciebie yo normalne,gdy zabraknie logicznyvh argumentow,zaslajiales sie CL.
Tak robia dzieci z niedorozwojem emocjonalnym.

Za to ban działa skutecznie. Uspokójcie się proszę.

1 polubienie

Uspokój się @Leone_Marco. Zjedz słodki owoc z drzewa golonkowego i popij surowym piwem
:slight_smile:

2 polubienia

Twoja logika, @Leone_Marco, to logika ciemnej masy, niczego mądrego nie rozumiejącej. @Szczery_do_BULU, nie możesz uskutecznić tak CL, aby ten @Leone_Marco nie mógł się wypowiadać w moich tematach? Ty @anon25287923 możesz się wypchać ze swymi bezmyślnymi banami. Bycie w jednym serwisie z Tobą to żadna dla mnie przyjemność.

Chyba troszkę za mocno się zagalopowałeś co?

1 polubienie

Jestem spokojny,niczym zdrowy najedzony noworodek))

1 polubienie

No ale Leone zaczal tym razem

3 polubienia

Zaczął jasne że tak i to było do obydwu. Ale harmonik zaczął mieć wycieczki w moim kierunku.

Tak Leone zaczal,bo nie uwaza sie za istote patologiczna,jak to twierdzi autor pytania.
Czyli nalezy mu przytakiwavclub schodzic z drogi?
Nie mozna miec swojego zdania w jego temacie?

2 polubienia