Naprawdę wierzycie, że chciałoby mi się przeżyć jeszcze raz od dziecka moje głupie ludzkie

Ale wiesz ze dodał cię na CL(?) i wiedziales że to co napiszesz wywoła klotnie xd

Nie,nie wiedzialem,ze dodal mnie do CL
To malo wazne,przez to tez nie czuje sie patologiczny.
Chcesz scuodz mu z drogi,pozwol mu sie obrazac
Twoja wola.

Ale to nie jest obrażanie. To podobnie jak w przypadku tensora zresztą.

1 polubienie

Znaczy czujesz sie patologia?
Bo ja nie.

Nie. Ale jeżeli uznać że “życie ludzkie jest patologiczne” to obrażanie ciebie czy mnie, to w takim razie tutaj są setki wpisów tygodniowo które są jeszcze gorsze. Co innego gdyby napisał że Polacy są patologiczni :rofl: albo inny naród.
W sumie to też jest slabe. Bo wiem że harmonik ma swój obraz świata XD

To znaczy,ze tulko natod mozna obrazic,czlowieka nie?
Ja jak narazie czuje sie czlowiekiem i mojeho zyvia,nie uwazam,za patologixzne,bo ktos tak sobie whmyslil
A ja mam mu przykladnac.niby w imie czego
Yo ze ktos pisze,ze jest towny Chrystusowi i Ozyrysowi,nie znaczy,ze mu wszystko wolno i ze jest to prawda.

Nie naród… Podałem że gdyby napisał że Polacy są patologiczni, już nawet nie wspominając że gdyby napisał osobiście do ciebie że jesteś patologiczny czyli tym bardziej człowieka nie. On napisał że życie ludzkie jest patologiczne porównując je do życia zwierząt i roślin. To nie jest obrażanie, chyba że obrażanie całej ludzkości ale dziwne że poruszyła się pojedyncza jednostka że to obrażanie :rofl: a nikt się nie porusza gdy obrażani są poszczególne grupy społeczne w Polsce czy na świecie…

@Leone_Marco, rozważ proszę staropolskie powiedzenie, że schizofrenika do swych racji bez podania mu leków nie przekonasz. Odpuście sobie wszyscy tą bezcelową dyskusję.

2 polubienia

Trudno zaprzeczyć, @GumowyKrokodyl, że cały otaczający nas świat Natury funkcjonuje jako Doskonały System Harmonii Natury (DSHN), oprócz gatunku ludzkiego, który powinien też funkcjonować jako harmonijny w DSHN-ie, a nie funkcjonuje harmonijnie, czyli zachowuje się patologicznie, i są na to tysiące, nawet miliony krzyczących przykładów i argumentów.

1 polubienie

Caly czas o tum pisze,ze obraza wszystkich,tylko 9n jest nietykaony,niby z jakieho powodu.
Ze wymyslil sobie,ze jest nadczlowiekiem?
Tez moge napisac,ze przybylem z Oriona,lub innej gwiazdy.

Ale co innego obrażać dosłownie wszystkich na pytamy a co innego cała ludzkość. Nie dyskryminuje NAS tutaj na tle innych ludzi, tylko wszystkich ludzi na tle owcy czy mrówki i reszty przyrody… nie sądziłem że ktoś przyczepi się do takiego czegoś…

Przepraszsm,ja sie czuje jednym z ludzi,przedewszystkim,potem Polakiem,na koncu,userem pytamy.

Aha czyli bardziej cię obraża że życie ludzkie jest patologiczne niż że społeczność pytamy to debile lewactwo itp? Niesamowite… Raczej nikt nie podzieli twojego zdania🤣

Pomyłkowo dostałeś ode mnie serduszko.
Podpisano; debil birbant.

2 polubienia

Kolejny co udaje że nie wie o co chodzi :rofl:

I nikt nie musi podzielac mojeyo zdania,jest ono moje
Co nie znaczy,ze podwine ogon,gdy ktos napisze cos takiego,jak wspomniales

1 polubienie

Więc jeżeli człowiek obraża się z powodu najogolniejszej “obelgi” jaka świat widział, tej która obejmuje każdego… To proszę nie dziwić się że zgłaszam coś co obejmuje tylko kilka milionów Polaków :rofl: i na serio jest obrazliwe

Możesz je wycofać klikając jeszcze raz.

2 polubienia

Ciekawe czy to zrobi pffff xd

A ja sie wcale nie dziwie,masz do tego pelne prawo

1 polubienie