Naprawdę wierzycie, że chciałoby mi się przeżyć jeszcze raz od dziecka moje głupie ludzkie

User może napisać, np. “patologiczny to ty jesteś”, albo “mam zupełnie inne zdanie”, bo jeśli user nazwie moje wypowiedzi “bzdurami”, a ja jego “idiotyzmami”, to do jakiego poziomu dojdziemy?

Za moimi poglądami o DSHN-ie stoi harmonijne życie milionów myślących, odczuwających, pragnących żyć i kochać, pożytecznych, harmonijnych gatunków, a przeciwko nim tylko wieloletnie pranie mózgów edukacją, nauką, religiami, polityką.

Ależ Ty się chłopie męczysz w tym życiu… Aż mi Cię szkoda…

2 polubienia

No i tutaj się zgadzam z krokodylem. Mnie tam Zbiga tematy i nazywanie ludzi patologicznych,kompletnie nie rusza. Ba! Powiem więcej,my naprawdę jako gatunek jesteśmy bardziej patologiczni od zwierząt.

3 polubienia

Nie jest tak źle z moim życiem, @anon70601590. Zgrabnie je sobie ułożyłem w logiczny, spójny światopogląd, w którym mi się wszystko zgadza. Przeczytałem setki najmądrzejszych książek o faktach, zjawiskach nie z tej ziemi, całkowicie podważających poglądy nauki, ale i religii.

Jednocześnie w Imię JEZUSA zaistniało tyle ponadludzkich faktów i zjawisk, że wypada je wraz z Postacią JEZUSA odpowiednio sobie ułożyć. Mam wielką pewność poprawności mojego światopoglądu.

Tak,znaczy sie wszystkich mozna nazywac payologiembyle nie Ciebie?
Fajny masz poglad.
Czyli jest 7 000000000 patloloyicznych osobnikow -1nie no -2 bo harmojik tez nie nalezy do patologii

1 polubienie

Leon A gdzie napisałam że oceniając całą ludzkość jako patologiczną trzeba mnie pominąć???

2 polubienia

Skoro sama sie zaliczasz do patologii,to chyba wiesz co mowisz.
Jakos nie czuje sie patologia
W takim rzzie odlicz mnie i moja rodzine.

1 polubienie

Ale to coś jak powiedzieć że ludzkość jest mordercami bo zabijają zwierzęta… Chodzi ogólnie… Ludzkość ogólnie jest patologiczna zgadzam się z tym ale co innego już mówić o osobnych przypadkach patologii bo to co innego. Ja indywidualnie nie jestem patologia tak samo ty… Ale chodzi ogólnie… Bo indywidualna jednostka patologia jest przez inne powody :rofl:

Może nie do końca się zgadzam jak wyżej napisałem ale znaczy nie obraża mnie to…

1 polubienie

Żal ci że nie przezyłes życia w pełni?

masz u mnie kolorek, bo nie ma to jak dobry humor przed obiadem.

1 polubienie

Zapytaj kogokolwiek,czy zalicza sie do patologii.
Skoro jednostki nie zaliczaja sie do patologi,lub znaczna ich wiekszosc,to kto yo jest ta ludzkosc,a kto nie
Chcecie na dile wprowadzic zbiorowa odpowiedzialnosc,pachnie mi to minionymi latami,czady glebokiego PRL,gdzie tylko kapitalizm byl zgjilym,a socjalizm przyszloscia narodow.
I tulko jefna sluszna pattia byla.

Wiesz co to jest patologia. Co znaczy to określenie. I może znasz ludzi których mógłbyś zaliczyć do patologii a reszta jest normalna przecież.

Ale tutaj w tym przykładzie cała ludzkość to jakby jednostka a zwierzaki to druga jednostka i ta ludzkość jest patologiczna w stosunku do zwierzaków i roślinek ale już bez znaczenia jest to że w tej ludzkości żyją inni ludzie którzy nie są patologiczni względem innych ludzi. Chodzi o porównanie ludzkości do czegoś innego :rofl: nie chodzi o patologie o jakiej myślisz tej ludzkiej, tej na samym dnie

2 polubienia

Uogolnienia nigdy na dobre nie wychodza.
Ja czuje sie czescia tej ludzoosvi.
Nie czuje sie patologia
To juz tulko maly kroczek do stwierdzenia,ze biala rasa to rasa panow,lub innych bezsensownych sloganow.
I tu rodzi sie patologia,wrzucanie wszystkich do jednego wora.
Usrednianie jest bardzo wygodne,bo pocoz wytknac dana grupe,moglbym sie nie wytlumaczyc.
A tak powiem,wszysvy sa patologia,oprocz ciebie,czy kogokolwiek,kto sie na usrednienie oburzu.
Po co miec konflikty.
Pochodzisz z patologicznej rosziny,bo ja nie.
Moi rodzice nawet 500+ nie brali,bo to ponoc tez dla patologii
Zwole nicy PiS,wedlog niektorych,to tez patologia,moge tak wymienac dlugo
Czy zgodzisz sie z tym?
Wierzacy,to ciemnogrod,tez prawda objawiona.
Fajnie sa takie uogolnienia.
Polacy,to pijaki i zlodzieje,mysle,ze to tez akceptujesz
Przeciez sa W Polxce pijaki,sa zlodzieje,powiem wiecej,sa prostytutki,afonsi,
Moze tez powiesz,ze ogolnie kobiety,to prostytutki?

1 polubienie

No właśnie i ty tutaj podawałes obraźliwe przykłady nazywania kogoś patologia czy prostytutkami itp to całkiem co innego, ale nazywanie całej ludzkości patologia według własnych kryteriow, względem innych gatunków na ziemi, nie jest obraźliwe. Przynajmniej mnie nie obraża. Bo ważne jest to względem czego przyjmuje się coś drugiego za patologie… XD

2 polubienia

A mnie 6o nie obcjodzi,co Ciebie obraza,to Twoja i tylio Twoja sprawa.
Wybacz,ze smiem miec inne zdanie.

Nie, to ciebie obraża. I chyba tylko ciebie XD

1 polubienie

A tak miedzy nami,ciekawe podejsvie.
Jedno uogolnienie obraza,inne juz nie.

1 polubienie

Bo ktoś kto obraża wyborców PIS patologia to odnosi się względem innych ludzi w polsce, uwarza że inni ludzie nią nie są. Ma się za lepszego. A co innego pisać że cała ludzkość jako jedna jednostka jest patologiczna względem zwierząt bo zwierzęta żyją harmonijnie a ludzie robią wojny i truja środowisko… Ale trudno zrozumieć… Xd

1 polubienie

Tak trudmo zrozumiec,ze kazfy czlowiek jest inny?
Tak trudmo z5ozukiec,ze czlowiek,jest wszystkozerny?.
Czy zwykly Kowalski,czy Smyth wywoluja wojny?
Czy zwyklyprzecietny obywatel jest winny,ze materialy promienootworcze,zamiadt na bezpieczne skladowiska,tratiaja do oceanu?
Jak nie ma zbiorowej odpowiedzialnosci,tak nie mozna wszystkich zwac patologia.

Ale każdy wie że każdy człowiek jest inny i że zdecydowana większość ludzi nie jest patologia, pisze to od godziny.
To jest mówienie ogólne i może być nawet w podręczniku do przyrody w szkole że ludzkość jest patologiczna w stosunku do zwierząt i nikogo to nie powinno obrazic bo taka jest prawda. :rofl: To tak jak powiedzieć że że koty są glupsze od psów… Można użyć innego słowa jeżeli przeszkadza ci ta Patologia… Naprzyklad są bardziej szkodliwi dla siebie i dla planety… W sumie ziemię uznając za dom to ludzkość jest najbardziej patologicznym mieszkańcem licząc jeszcze każde inne gatunki. To jest logiczne

3 polubienia