Nasz biedny admin, w jakim kraju przyszło mu mieszkać?

Wg mnie media podejrzanie często zajmują się tematem alkoholizmu. Owszem, alkohol jest szkodliwy, ale to tylko wygodny pretekst, a tak naprawdę chodzi o to, że media żyją z naszego konsumcjonizmu. Od konsumcjonizmu są zależne ceny reklam.

Państwa też dbają o nasze zdrowie dla swojego interesu.

Analogiczna sytuacja dotyczy również tematów typu palenie papierosów, granie w gry komputerowe/video, narkotyki itp.

Podejrzane są dla mnie również oficjalne powody delegalizacji Fidget spinnerów.

Nałogowcy to przede wszystkim słabi pracownicy, klienci, konsumenci i podatnicy, a tymczasem psychopaci z wysokich stanowisk korporacyjnych lub państwowych chcą mieć wyniki nieustannie rosnące.

2 polubienia

Dochodzi jeszcze coś. Z czegoś, co się nazywa wysłodki też coś się produkuje, ale nie jestem w tym mocna, nie znam się i wiem o tym tylko ze słyszenia.

2 polubienia

Wysłodki to pozostałości po wyciśnięciu z cukrowego buraka cukru. Nadają się np. jako dodatek do paszy zwierzęcej. Na bimber to nie, bo zawartość cukru w cukrze zbyt mała.

1 polubienie

Czyli, że albo mi się pomieszało, albo opowiadano mi niedokładnie (z naciskiem na to drugie), bo opowieści były snute przez osoby szczycące się ilością skonsumowanego alkoholu :wink:

…a może by tak zaczęliby szczytować własną inteligencją :thinking:

.te osoby.

1 polubienie

Napisałam co prawda o szczyceniu się a nie o szczytowaniu, bo jestem osobą delikatną, ale niech Ci będzie! Niezłe to jest! :wink:

Rowniez wina i piwa w wielu krajach, gdzie czesto sa traktowane jako produkt spozywczy i do tego pierwszej potrzeby :rofl::wink:

1 polubienie

Tylko z pongwina nie upedzisz. Choc ponoc Inuici dopracowali technologie otrzymywania trunku z mewy. Wole nie myśleć jakie skutki powoduje to cos w dniu nastepnym?

Oczywiście, że drinki są niezdrowe. Nie ma to jak pięćdziesiątka czystej substancji o mocy nie mniejszej niż 40%. Tylko dobrze przedestylowane musi być, co by fuzlem nie zalatało, bo wtedy wstrzącha.
Różnem drinkom i innem peda…, gejowskiem wynalazkom, moje zdecydowane nie!

:stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Pewnie i u nas wprowadzą takie limity, zwłaszcza dla kobiet w wieku do 25 lat, żeby nie dawały sobie w szyje tylko rodziły dzieci i pielęgnowały cnoty niewieście.

3 polubienia

Twoja pełna troski o losy naszego państwa wypowiedź autentycznie mnie zachwyciła :smiley:

3 polubienia