Nie chcę być złym prorokiem, ale niedługo cena benzyny może przekroczyc 10 zł

I mamy problem, a w zasadzie to problem będą miały stacje benzynowe. Popatrzcie na wyświetlacze z cenami - nie jest tam przewidziane miejsce na jedynkę z przodu. Ciekawe jak to rozwiążą? :slight_smile:

2 polubienia

Co tam stacje zwykli ludzie będą mieli problem jak ceny wywalą w kosmos jeszcze bardziej o ciągłych drukowaniu pieniędzy i nakręcaniu inflacji przez PIS już nie wspominam nawet

4 polubienia

Jakie piękne ceny tam powyzej. Kiedy tak bylo? Całkiem niedawno pamietam. Trzeba rowerem lub pieszo poruszac się

3 polubienia

Albo dokleja na jakis czas jedynkę, albo obetną grosze do dziesietnych zlotowki

2 polubienia

W Hiszpanii byli przezorni :wink:

Ale w euro to jeszcze troche zapasu mają zanim do 10 dojdzie.

3 polubienia

Rower + i załatwione

2 polubienia

Taaaa…i jeszcze żywność plus do tego prąd plus jak ceny przez benzynę będą jeszcze wyższe

1 polubienie

Pomyślałem, że wyjściem jest podawanie ceny za 100 ml paliwa :slight_smile:

3 polubienia

Orlen stawia nowe pylony. Ale tłumaczą się że mają tam być oznaczenia paliwa wyświetlane.
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103090,28538648,orlen-juz-przygotowany-na-10-zl-za-li.html

1 polubienie

Dowcip o krasnoludku i kropelce mi się przypomniał.

1 polubienie

Dadzą radę, dla chcącego nic trudnego, po prostu będzie okazja, żeby unowocześnić wyświetlacze na stacjach i wtedy nawet będzie to wyglądać zachęcająco dla klientów.

2 polubienia

Tiaaa, krewni i znajomi krolika zarobia…

2 polubienia

ech

Z braku węgla chrust +

1 polubienie

Jak w smazalni ryb nad mozem za 100 g ryby…

1 polubienie

W erze Fiata 126 ludzie przeżyli jazdę na kropelce na 100 km. Szczęśliwiec zszedł do 4 L, jak prawa do pomysłu kupił CPN to to oszczędzanie ucichło, potem turbinki np Kowalskiego itd

Gdyby nie rządowe tarcze ochronne przed wyborami - za niedługo się skończą, to cena benzyny była by w granicy 15 - 18 zł / L

1 polubienie

Ile jest podatkow w cenie paliwa? Policz sobie.

1 polubienie

Wymiana pylonu z cenami na nowy będzie doliczona do kosztu zakupu paliwa i rozłożona w czasie. Kowalski się nie zorientuje że dopłaca kolejny raz do biznesu Obajtka.

1 polubienie

Do 4? to chyba zeszło się jak pół drogi kaszlak był pchany. To coś potrafiło i 8 l wypić a poniżej 6 to był cud.