Nie czujecie się obciachowo, nie potrafiąc latać jak te wrony czy kawki,

choć uczyliście się kilkanaście lat w ludzkich szkołach, podczas gdy one bez chodzenia do szkół, na luzie to potrafią?

A te wrony co potrafią oprócz zbudowania gniazda, złożenia jajka, zeżarcia robala i obsrania samochodu? Potrafią nurkować? A może przez Atlantyk przelecieć? A może potrafią rozpalić ogień?

3 polubienia

Nie czuję sie obciachowato. Mam lęk wysokosci. A jako ptak nielot nie miałabym zamiaru skończyc jako kurczak z rożna czy kaczka po pekinsku.

1 polubienie

Potrafią w sekundach znaleźć się z poziomu zero na wysokościach co najmniej kilkudziesięciu metrów, nieharmonijnego ognia nie potrzebują używać, do nieharmonijnych szkół i firm nie muszą uczęszczać, by żyć atrakcyjnie.

@harmonik Każdy ma swoje miejsce we Wrzechświecie. Nie każdy musi być ptakiem.

1 polubienie

Owszem, w przedstawieniach i diabły sensownie odgrywają swoje role, by uczulić na nieprawidłowości postępowania.

Ale nurkować nie umieją? Nie czują się głupio, że nie umieją nurkować jak delfiny? Bo człowiek przynajmniej umie zanurkować, chociaż nie jak delfin. A taka głupia kawka? Wszystko ma zalety i wady, kolego :wink:

2 polubienia

Ich życie nad wodą, w powietrzu, jest tak atrakcyjne, że takie podwodne nurkowania, czy życie podwodne, mogą sobie zostawić do kolejnego wcielenia.

A nie uważasz, że moje życie dla mnie jest tak atrakcyjne, że nie muszę fruwać jak kawka, wystarczy mi do latania samolot? :rofl:

1 polubienie

A wiesz, że większość ludzi, od dziecka urabianych w ludzkich szkołach urabiania, wierzy, że takie nieharmonijne życie ludzkie jest mądrą prawidłowością, podczas gdy nawet niewidomi spostrzegliby, że taka nieharmonijność szybko się źle dla cywilizowanej ludzkości skończy, choćby z powodu nadmiernej ilości emisji nieharmonijnych spalin do atmosfery?

Kawki wcale takie glupie nie sa.
To jeden ze sprytniejszych ptakow.
Wszystko ma swoja nisze ekologiczna, nawet golab.
Byle nie przekroczyc masy krytycznej golebia na metr kwadratowy rynku w Krakowie, :rofl:

Wszystko, prócz nieharmonijnych, cywilizowanych ludzi.

@harmonik Harmonijny dobór naturalny stworzył ludzi. Więc chyba nie aż taki harmonijny?

1 polubienie

Człowiek nie jest doskonały. Lata tyko będąc na haju

Ja bym nie wierzył w dobór naturalny i w ewolucjonizm, nawet jeśli w teorii są one możliwe… Ludzkość jest tak absurdalnie nieharmonijna i bezmyślna, że logiczniej jest przyjąć, iż ktoś to zrealizował jako odchamianie zmanierowanego, patologicznego gatunku nieharmonijnego.

@harmonik Skąd się więc wziął człowiek? Czyżby harmonijne siły wyższe były tak mało harmonijne, że pozwoliły mu na nieharmonijną ekspansję? A wiarę we wspaniałomyślny i cudownie harmonijny dobór naturalny ujawniasz w każdej w swej światłej wypowiedzi:wystarczy żebyś wrócił do wcześniejszych dwóch, trzech losowo wybranych.

1 polubienie

Człowiek wziął się z wyreżyserowania jego historii, tak jak reżyseruje się przedstawienia teatralne czy filmy. Nietrudno to sobie wyobrazić, jak i to, że ma to służyć dobremu efektowi, nawet jeśli droga ludzkości jest błędną, patologiczną, nieharmonijną.

Kormorany czy głuptaki (durna nazwa), potrafią doskonale fruwać, chodzić po ziemi, i lepiej od ludzi nurkować.

Też mi wyczyn, pfffff
Każdy z nas potrafi latać, ino bezpieczne lądowanie musimy dopracować :thinking:

2 polubienia

Zaraz obejrzę się dokładnie ze wszystkich stron w lustrze. Porobię zdjęcia aby z tyłu dobrze wszystko ocenić. Jak nie znajdę choćby zaczątków, drobnych wyrostek które dawałyby nadzieję że jednak skrzydła mi wyrosną, i będę miał szansę na podniebne latanie tak jak te wspaniałe harmonijne, niebiańskie (choć czarne) stworzenia na zdjęciu, to nie mam wątpliwości że będę się musiał dobrze zastanowić, czy dalsza taka przyziemna wegetacja ma sens.

2 polubienia