Nie czujecie się obciachowo, nie potrafiąc latać jak te wrony czy kawki,

@harmonik Rozwiń ten wątek! (Jako fachura od teatru (z wykszałcenia ) jestem baaaardzo takimi dociekaniami zainteresowana - motyw Boga jako reżysera zawsze bardzo mnie pociągał…) (I nie zapomnij o analizie dwóch wybranych losowo własnych wypowiedzi pod kontem sympatyzowanie z harmonijnym doborem naturalnym).

1 polubienie

@Antykwa Do ptaków jesteśmy podobni. Z jak nasz początek! :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

@efka No! :-DDDDDD

1 polubienie

No taka prawda.
Nie wiem czy widziałaś akrobacje podniebne bez spadochronu, wyginają ciało śmiało, kiedy widzą, że zbliżają się do niebezpiecznej wysokości, pyk i otwierają spadochron.
To daje gwarancje, że lądowanie będzie bezpieczne i potwierdza moją wersję, że latać potrafimy :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Eeee! @efka, to nie latanie a spadanie kontrolowane czyli nieharmonijne.image

2 polubienia

Ja tam swoje wiem.
Jak mi ptaki udowodnią, że ich lot nie jest spadaniem?
:stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

1 polubienie

Posunę się dalej w swoich rozważaniach.
Niektóre ptaki bardzo się boją latać, szczególnie gołębie, bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że w locie sraj…? No jak? To ze strachu jak nic :grin:

2 polubienia

Co Ty gadasz, co Ty gadasz. Ty mi tu gołąbków nie postponuj! Wszystkie srają, wszystkie się boją.
A tak na marginesie, widziałaś coś sławojkopodobnego z napisem: Nur für Tauben?

2 polubienia

Nie, i węgierskiego języka też nie znam, nie wiem co Ty do mnie piszesz :cry:

2 polubienia

Nie, ale widzialam u mamy na osiedlu tabliczke - nie karmic golebi.
No to karmilam wroble. A, ze golab sprytny i sie tez zalapal?

1 polubienie

:joy::joy: dobre .

Ale ognia nie potrafią rozpalić. Ani namalować obrazu. Wiem wiem, do niczego im niepotrzebne, ale ja mam większe potrzeby życiowe niż jedzenie, sranie i prokreacja. Nie myślisz, że kormorany też by miały większe potrzeby życiowe, gdyby ich mózgi były w stanie pojąć np. sztukę? Ale niestety nie umieją wziąć pędzla do skrzydła…

1 polubienie

i dodaj czy lubisz sushi? bo jesli czegos nie lubie (choc to kwestia odpowiedniej popitki, bron boze sake) to surowych ryb z wodorostami i ryzem. :wink:

1 polubienie

Więc powinnaś być świadomą, iż role negatywne w sztukach teatralnych są tak samo wartościowe i niezbędne, jak role pozytywne.

@harmonik Rozwiń: nie wiem co masz na myśli…

To, że nawet jeśli ludzie są tak absurdalnie i patologicznie nieharmonijni, nie musi oznaczać, że to są ich prawdziwe role, a nie udawane, grane.

Gdyby były jak ludzie, pewnie spaliłyby się ze wstydu

Właśnie a kto reżyseruje te historie czyżby nie Siły Wyższe? A skoro one tworzą tą historię to znaczy że miały jakiś sens w tworzeniu ludzi,cywilizacji i tego że człowiek jest nieharmonijny i patologiczny

A nie jesteś jak ludzie nie mieszkasz w mieszkaniu,nie jeździsz na rowerze,nie piszesz w internecie na komputerze,nie jadasz kebabów?

1 polubienie

Co ten facet porownuje? Kraik, ktory mozna przykryc chusteczka do nosa z miliardem ludzi, mowiacych w 23 jezykach podstawowych? Do tego co chce udowodnic? Ze miliard Indusow produkuje wiecej dwutlenku wegla niz wszystkie samochody w Polsce razem wziete? @harmonik nie dosc, ze gosc nadaje prawie godzine to jeszcze bez sensu.