Nie ma ludzi zdrowych psychicznie w 100 procentach?

2 polubienia

Opowiadałam tę historię prawnikowi i chyba prokuratorowi i oni na to, że to nie możliwe aby taki wyrok zapadł, że za kradzież iluś tam paczek kawy do psychiatryka na 8 lat ktoś trafił…Dziwili się. Ze szpitala trudniej się wydostać… nie ma odgórnej granicy ile siedzisz…

1 polubienie

Niemożliwe? Poczytaj trochę na temat schizofrenii bezobjawowej. Maluczko a w Polsce też coś w tym stylu wymyślą…

4 polubienia

Okna ci się pomyliły… albo kowida złapałeś?

To teraz za kradzieże zamykają w psychiatrykach, a nie w kiciu???

3 polubienia

Dlaczego? Trudno mnie zrozumieć? :thinking: :thinking: :thinking:

1 polubienie

To ja też tak chce (tylko bez elektrowstrząsów…)! :joy:

1 polubienie

Oj a jak sama będąc tam udowodnisz że jesteś zdrowa i normalna. Komputer odcięty i korzystanie z niego to klucz przez elektrowstrząsy dostępne całą dobę, w szpitalu nie ma rzeczy niemożliwych

1 polubienie

Zakładam, że walczyliby za mnie ci “na wolności”… :rofl:

1 polubienie

Jak to nie ma ludzi całkiem zdrowych psychicznie? Ja jestem.
Wasz Juliusz Cezar… :crazy_face:

7 polubień

Taa kolejny, Jezusów nietykalnych ponad setka dziś chodzi po chodnikach, do krawców bo guziki uwierają w łopatki, w ich garniturach :rofl:

1 polubienie

Racja! Twoja Krwawa Mary :money_mouth_face: :money_mouth_face: :money_mouth_face:

1 polubienie

Za serniczek mogę powalczyć aby ci tam było wygodnie, chyba że masz inną ofertę :rofl:

2 polubienia

Tymi milionami się podzielę… :rofl: :rofl: :rofl:

Wszystko jest możliwe skoro można stworzyć globalną pandemię, to można nawet za kradzież zamknąć zamiast w więzieniu to w psychiatryku ( do więzienia to chyba trza se szczególniej zasłużyć).

2 polubienia

Np, kradzieżą batonika… :rofl:

1 polubienie

No to raczej grzywna ale psychiatryk? ile tej kawy wyniósł? Nawet nei wyniósł bo go chyba? złapali z nią… przestępstwo. Takie przestępstwo ?Kara grzywny i już! No ale teraz ma te 2 miliony to pożyje chłop…

1 polubienie

Dlatego zgłaszam się! :joy:

Pożyje? On już sobie pożył, 8 lat z wariatami za murami.

3 polubienia

Na taki cytat gdzieś się natknęłam:“Pewien psychiatra zapytany o to jak odróżnić pacjenta w szpitalu psychiatrycznym od lekarza, odpowiedział, że chyba tylko po fartuchu, ale nie jest to zbyt pewna metoda, bo fartuch łatwo wyrwać…”

4 polubienia