Nie pamietam takiego piątku

Takiego milczenia…
Takiego braku i pytań,i jakichkolwiek impulsów…
I to w dobie smartfonowych zombie…A moze wlasnie dlatego? :thinking:
No ale tutaj jest pastwisko bez pytań…Więc? :wink:
Jak Hyde Park w zamierzeniu :star_struck:

4 polubienia

Wszystko w zawieszeniu.
Wlasnie ogladam czarnych “aktywistow” z Mali wychwalajacych Putina. Ręce opadają.

3 polubienia

Bo ten piątek, to taka jakby dalsza część majówki *(z małą przerwą). Dzisiaj jest świetna pogoda na spacery i grilla. A teraz po powrocie ludzie chcą odetchnąć a nie przy kompie siedzieć. :sweat_smile:

6 polubień

Też sobie znalazłaś"do poduszki" :face_with_raised_eyebrow:
Jeszcze tylko dziczy tu brakuje…

1 polubienie

Tak,wiem…Moj skype jest rozgrzany do czerwoności :joy:
Z uwagi na pogode urwalem sie dzisiaj do Hitchin :innocent:

2 polubienia

A ja siedzę i myślę. Mam dylemat. Jeden z naszych kolegów wpadł na pół sekundy, narobił mi smaka na alkohol i zwiał. A ja mam do wyboru Caberneta, whisky z colą i nalewkę aroniową. I nie wiem, co wybrać, bo piję baaaardzo rzadko i nie pamiętam prawie jak co smakuje :face_with_hand_over_mouth:

3 polubienia

Jesteś sama?
Weż sie za caberneta!To na ogół pewniak…Natomiast whisky z nalewką???Takich numerów nie próbowałem…

1 polubienie

To wolisz fotkę jak mizerna imitacja Bowiego czyli niejski Szpak wypina tylek na bakoniku w paryskim hostelu? :wink::joy_cat::joy_cat::joy_cat:
Dobra nie musisz flagowac. Nie wstawię.

Polecam caberneta

1 polubienie

Przede wszystkim,nie wiem o co chodzi… :thinking:

Nieeee… nalewka to w kieliszku do likieru (mocna jest| i likierowata)m, a Jacka Danielsa z colą już mam w tej szerokiej szklanicy do whisky i już piję. Za późno mi doradziłeś. Ale to też dobre jest…

2 polubienia

To Cabernet będzie jak skończę to, co mam wlane :joy:

2 polubienia

Ok.Twoje zdrowie!!! :innocent:
Ja mam tu taki arsenał że mi sie gęba sama śmieje :hugs:

2 polubienia

Collins, ja mam cały kredens różności. Z racji zawodów ciągle coś nam dawali i nazbierało się tego od groma. :grin:

5 polubień

Joko się rozpija :star_struck: A ja przeczytałam o książce kobiety Ujgurki, która uciekła z Chin. Jakie my mamy szczęście, że nam tylko atak atomówką grozi a nie przesladowania za narodowość…

4 polubienia

Miałam gości, planowo miał być grill, ale coś stanęło na przeszkodzie i trzeba było go anulować. A ogólnie , to ja dziś nie za bardzo w nastroju weekendowym.

4 polubienia

O niejakim Szpaku na etacie dyzurnego skandalisty to chyba slyszales?
Wpisz sobie “michal szpak” w goggle. I przygotuj wiaderko na wymiociny. Zero inwencji, jak pisalam imitacja.

2 polubienia

Nunu, przecież wiesz, że ja prawie nie piję. Chociaż… Odkąd jestem na Pytamy, to co jakiś czas wlewam sobie kieliszek lub szklaneczkę czegoś i zamiast raz na rok kieliszek szampana, to ja już w każdym miesiącu coś tam wypijam.

3 polubienia

Trzymaj sie mój internetowy skarbie!!!
Cokolwiek Ci doskwiera… :thinking:

4 polubienia

Znam doskonale.
Szpak nagrał BARDZO DOBRĄ płytę na “dzien dobry”.Sluchalem jej pare lat temu,kilkanascie razy…
Chłopak nie do końca normalny ale mam nadzieje ze to sie jakos skończy z pożytkiem dla jego talentu.Bo teraz tylko hieny widzę…Co jest bardzo typowe.,…
Skoro Michał nie reaguje [albo ja nic o tym nie wiem] to znaczy ze nie ma o co kopii kruszyć

1 polubienie