Nie posikaj się...

https://scontent.fktw2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/75424641_537962500085585_1505431598261075968_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQmAPdndgFc4sWrv3Ja3cB6WYNjoo4HukHaXfLDPtEW8nYxxlpPLFXfbvogyqjO63K0&_nc_ht=scontent.fktw2-1.fna&oh=ca316b66de6bcd80333fc294de77f898&oe=5E403165

Panowie cierpicie na prostatę, artretyzm czy może Alzheimera?

3 polubienia

U mnie prostata. Od pewnego czasu przerwy na siusiu się wydłyżyły, Ale w tym wieku to norma :wink:

1 polubienie

Ale punkt 4 zajebisty :slight_smile:

1 polubienie

Zajebisty to jest Punkt 5 :smiley:

Nie. Punkt 4 :stuck_out_tongue:
A Ty się nie znasz bo ani wyposażenia, ani doświadcznia Ci brak.

Masz chyba Alzheimera :stuck_out_tongue:

Myślę, że nawet gdybym miał, to myszkę kot z Alzheimerem by rozpoznał. A do rozpoznania myszki… patrz poprzedni mój post (bo zapomniałem o czym pisałem) :wink:

Właśnie widzę, że nie przestaje ci kapać, weź otrząśnij się wreszcie. :sweat_smile:

1 polubienie

Te szkła lepiej nowe zamów, albol napełnij szlachetnym trunkiem, bo kiepsko widzisz :rofl::rofl:

Przecież widzę, że Tobie to kapie na stopy , bo masz prostatę. Patrz pierwszy post. :grin:

Kady facet ma prostatę, ale powiem Ci szczerze, nie powinnaś nam tego zazdrościć,

Nam też się zdarzy, że poleje się po nogach…:star_struck:

No chyba dowcipu o wielokrotnym orgazmie nie wypada mi przytaczać :rofl::rofl::rofl:

Tutaj wszystko wypada :innocent:

juz chyba ktos to wstawial, nikt sie nie zgorszyl…

Teraz to ja natychmiast chcę wiedzieć o czym był ten dowcip. Nie żebym była ciekawska. Co to to nie. Wcale a wcale. Nic a nic. Tylko tak sobie bym chciała wiedzieć :wink:

2 polubienia

jesli mysle o tym samym co kolega @Szczery_do_BULU?

Pan Bóg pyta Adama i Ewę: - Kto chce sikać na stojąco? - Ja, ja, ja! - wyrywa się Adam. - W porządku. W takim razie dla Ewy zostaje wielokrotny orgazm.

4 polubienia

Znaczy wacek prawdę ci powie. Ja to się zastanawiam jak to robią grubasy z wielkim brzuchem. Muszę się mocno wychylić by go zobaczyć

po to ponoc wymyslono lusterka :slight_smile:

Zobacz na seks stronie, pewnie podnoszą sadło do góry partnerce, by zakotwiczyć.

1 polubienie