Artyści maja niskie emerytury bo nie pracują na etacie i nie odprowadzają składek. Ale kasy maja tyle z płyt, tantiemów, koncertów, reklam, ze sami mogą je zainwestować na przyszłość
I to samo powinno być z artystami, których nie stać na opłacanie składek.
Bronie sie rekami i nogami. I opieram się. O ścianę ![]()
Artyści nie opłacają składek bo nie muszą. A potem sie złoszczą ze mala emerytura
Zwierzę chwyciło go, wypuściło, a chwilę później sięgnęło po niego ponownie. A potem jeszcze raz
![]()
A to pazerne bydle. Pewnie spodziewał się, że jak trzykrotnie wytarmosi podróżnika w swoich szczękach, to mu ZUS trzykrotnie emeryturę podniesie.
![]()
To drapieznik
Nie wiem, jak rozumiec to, ze mi pan podziekowal w kolejce za przepuszczenie “thank you, mum”
czy ze tak staroo wygladam, czy dostojnie czy co
A to nie było: “thank you ma’am” ?
eee…nie wiem
Chlopina stal za mna z 2rzeczami i czekal cierpliwie i cicho, nawet nie spytal, czy go przepuszcze. Moze nie wygladalam na kogos, kto zna 2 slowa w tym jakze popularnym jezyku?