Nie uwierzycie kto dziś od samego rana poprawił mi humor.... :)

Artyści maja niskie emerytury bo nie pracują na etacie i nie odprowadzają składek. Ale kasy maja tyle z płyt, tantiemów, koncertów, reklam, ze sami mogą je zainwestować na przyszłość

I to samo powinno być z artystami, których nie stać na opłacanie składek.

Bronie sie rekami i nogami. I opieram się. O ścianę :rofl:

Artyści nie opłacają składek bo nie muszą. A potem sie złoszczą ze mala emerytura

Zwierzę chwyciło go, wypuściło, a chwilę później sięgnęło po niego ponownie. A potem jeszcze raz
:hippopotamus:

A to pazerne bydle. Pewnie spodziewał się, że jak trzykrotnie wytarmosi podróżnika w swoich szczękach, to mu ZUS trzykrotnie emeryturę podniesie.
:distorted_face:

To drapieznik :zany_face: Nie wiem, jak rozumiec to, ze mi pan podziekowal w kolejce za przepuszczenie “thank you, mum” :thinking: czy ze tak staroo wygladam, czy dostojnie czy co

A to nie było: “thank you ma’am” ?

eee…nie wiem :thinking: Chlopina stal za mna z 2rzeczami i czekal cierpliwie i cicho, nawet nie spytal, czy go przepuszcze. Moze nie wygladalam na kogos, kto zna 2 slowa w tym jakze popularnym jezyku?