Nie wiem czy wiecie, ale już między innymi Arabia Saudyjska oraz Z.E.A. zaakceptowały istnienie państwa Izrael

Ma to związek z faktem, że Turcja rośnie w siłę, ale nadal póki co Iran zaburza równowagę sił na Bliskim Wschodzie …

A co za tym idzie jest coraz większa szansa na to, że Izrael odbuduje w niedalekiej przyszłości Świątynie w Jerozolimie, także możliwe, że nadchodzą czasy końca …

No juz widze rabinów zasuwajacych na budowie meczetu :joy:
Ich pojawienie sie w okolicach wieży babel juz bylo wystarczająco kloptliwe (oczywiście odpowiedzialnosc zrzucili na Jahwe)

1 polubienie

Araby się nie dają. Będą zamachy.

2 polubienia

Kto wie … Jakby mieli przewieźć kopułę na skale do np Arabii Saudyjskiej w pełni jej poszanowaniu … To kto wie …

Co by nie mówić wszystko płynie

Są dobrzy w partyzantce.

1 polubienie

Ale gdyby to dobrze sprzedać to kto wie

Z tego co wiem to Amerykanie się też bardzo szybko szczepią … Moim zdaniem to bardzo dobrze świadczy o USA … I nie za dobrze o UE …

Jak dla mnie Joe Biden wygląda trochę jak Antychryst haha :smiley:

Ja na razie islam jest kupcem broni, nie jego producentem.
Szczytem ich umiejetnosci jest wymieszanie perhydrolu z acetonem lub nawozu sztucznego z paliwem dieslowskim i zapewnienie sobie środków przenoszenia w postaci samobojcow z wypranymi mozgami.
Dopoki islamisci bili sie miedzy sobą problemu nie bylo. Ale jak okazalo sie, ze ta metoda wyhodowano talibow i ISIS zaczęły sie schody.
Z tym, ze handel bronia to jedna z najlepszych metod uzalezniania krajow trzecich.

1 polubienie

Myślę, że era terroryzmu się zakończy stosunkowo niedługo … Tak po prawdzie to ostatnio bardzo mało jeśli w ogóle zamachów … Tzn. w Europie, a nie na świecie oczywiście …

Ale wraz ze stabilizacją Bliskiego Wschodu wkraczamy pomału w chaotycznym świecie w erę stabilizacji tyle, że po drodze oczywiście sporo się wydarzy jeszcze

Terroyzm kolego @anon52897632 jest jak prostytucja - wieczny.
Zarowno ren stosowany przez panstwo jak i niepokorne jednostki lub grupy.
Moze zmienic metody, ale idea zostanie.

1 polubienie

Niestety masz rację co do tego, że jest wieczny … Ale przygasić go zawsze można … Wiem, że ten jakiś raper z Barcelony namawiał do terroryzmu co go władze hiszpańskie aresztowały :confused:

To wiesz niewiele…
Gloryfikacja terroryzmu w Hiszpanii to powazna sprawa. Mozesz spalic flage, podobizne krola, fotki rzadu na szubienicy powiesic i spiewac co chcesz?
Grafomania raperska i nie tylko przejdzie, ale wychwalanie ETA, Grapo, Tirra Lliure czy niemieckej RAF to juz jednak nie.
Byl ukarany, ale wyrokiem ponizej 2 lat co tu automatycznie oznacza zawiasy.
*W czerwcu 2020 r. został skazany na sześć miesięcy więzienia za obrażanie i polanie dziennikarza płynem do czyszczenia WC, zawierajacym substancje zrace oraz dwa i pół roku więzienia za napaść na świadka w procesie o bojke w jaka sie wdal z agentem strazy miejskiej w Lleidzie.
Poprzedni wyrok odwieszono i dostal zaproszenie do dobrowolnego odbycia kary.
Zamiars tego zabarykadowal się z kikudziesieciona fanami i odstawil 24 godzinna rozrobe zakonczona uzyciem srodkow bezposredniego przymusu w postaci grupy policji specjalizujacej sie w roganianiu zamieszek.
Poniewaz jest Katalonczykiem usilowal zrobic z tego sprawe polityczna. Ale jak powaznie traktowac wnuka frankistowskiego porucznika i syna “przedsiebiorcy”, ktory byl sadzony za doprowadzenie klubu pilkarskiego w Lleidzie do bankructwa? Co prawda wylgal sie z odpowiedzialnosci i siedziec nie poszedl, ale kilkadziesiat milionow euro wsiaklo.
Niedaleko pada jablko od jabloni…

2 polubienia

Nie wiem jak innym, ale mi Joe Biden wygląda na antychrysta :smiley:

Trump zwracał na siebie dużo większą uwagę, a Biden wygląda na kogoś kto zreformuje USA :thinking:

Nie wiem, ale Biden wygląda mi na antychrysta :thinking:

Do kosciola chodzi, katolicjiego zreszta.
Czy traktuje wiare instrumentalnie?
https://m.niezalezna.pl/361189-joe-biden-chwali-sie-ze-jest-katolikiem-przypomniano-mu-niewygodne-fakty

1 polubienie

Jak Ty z tym Antychrystem wyskoczyłeś, to mi się pewna akcja przypomniała …

2 polubienia

Ech te filmy “dokumentalne”, które wyrobiły mi pogląd na temat Antychrysta haha :smiling_imp:

1 polubienie

W sumie to Joe Biden może niedługo umrzeć, także chyba raczej to nie on haha :smiling_imp: :thinking:

Prędzej już Kamara Harris haha :rofl:

zmien dillera

1 polubienie

Dobra zmieniam :wink:

Tutaj od 53:23 do 57:47 bardzo ciekawie Ryczek mówi jak z jego perspektywy wygląda upadek KK w Polsce, a ja w 100% się z tą wypowiedzią zgadzam :slight_smile: