Nie wiem czy wiecie, ale już między innymi Arabia Saudyjska oraz Z.E.A. zaakceptowały istnienie państwa Izrael

Właśnie to Ty piszesz głupoty bo Oni uciekali często do Libanu czy Jordanii :wink: Już nie mówiąc o tym, że kilka milionów uchodźców było w Turcji, a teraz są chyba w pasie kontrolowanym przez wojska tureckie w Syrii północnej :wink: @collins02

A to, że ich Arabia Saudyjska nie przyjmowała to dlatego, że przez tą pustynię to strach iść tak daleko i nikt zdrowy psychicznie by nie ryzykował …

A Syria w regionie zaludnionym to nie jest zwykła pustynia … Ona zaczyna się dopiero gdzieś na południu i nie całym południu bo istnieje tzw. żyzny półksiężyc …

A główne tereny uprawne Syrii znajdują się na północy kraju …

Zachowuj sie ok?Za maly i mlody jestes.Goovno wiesz o swiecie a masz aspiracje na eksperta z netu rodem.Miej sobie ale przestan mnie wreszcie nekać tymi bredniami bo cie oflaguje.Ja tu nie zagladam tylko dla Ciebie.
W zyciu ze s uchodzcy nie widzial…Tyle razy juz pisalem…No prosze jak wiara we wlasne sily cuda czyni :innocent:
Wez sobie do serca wezwania@birbanta ktorego masz za autorytet a ktorego nie sluchasz wcale…
Ale przede wszystkim,przestan do mnie pisac!

Nie wiem co dokładnie masz na myśli

Po prostu śmieszy mnie, że piszesz, że kraje muzułańskie nie przyjmowały uchodźców, kiedy to nie pamiętam już dokładnie czy Liban czy Jordania przyjęła najwięcej uchodźców w stosunku do swoich możliwości, a Turcja przyjęła ich więcej niż Niemcy, ale teraz raczej są już w północnej Syrii (chyba bo nie wiem czy wszyscy) …

A Ty piszesz pusto, że nie przyjęli żadnych uchodźców (czyli korzystasz z jakiś nic nie wartych źródeł skoro wypisujesz takie bzdury …)

A mnie denerwuje kiedy ewidentnie widać, że ktoś pisze coś sprzecznego z rzeczywistością …

skorzystalam z przywileju moderatora

Polecam ten film :slight_smile:

Zmien tryb przyswajania wiedzy

Tzn ? Ja jestem otwarty i zawsze krytyczny :wink:

A to, że collins pisze bzdury to mnie ewidentnie denerwuje bo jak można takie głupoty pisać … Zwłaszcza tego, że kraje muzułmańskie nie przyjmowały uchodźców … Przecież to się tak kłóci z logiką i zdrowym rozsądkiem, że nie mam pojęcia jak on może wierzyć w takie głupoty …

Młody jestes
nieopierzony

No ale jak collins patrzy na muzułmanów jak na nie-ludzi no to co się dziwić, że mu takie oderwane o 360 stopni poglądy zupełnie nie przeszkadzają …

Po prostu wytykam błędy w myśleniu collinsa :wink:

Ideologia kotku nie przewiduje wygranych wojen

No chyba, że collinsowi chodziło o te teorie spiskowe, że Arabia Saudyjska nie przyjmowała uchodźców to od razu nikt w świecie muzułmańskim nie przyjmował … A to, że nikt normalny by przez tą pustynię nie szedł to jest totalna oczywistość …

Zależy co przez to rozumiesz … ?

Wojna jest dla Ciebie abstrakem
Dla mnie okazja do zadumy i radosci
I jeszcze pamieam radosc jaką jest podjecie ryzyka

Jakim znowu abstraktem ? Nikt nie będzie patrzył w czasie wojny, że jakaś dalsza rodzina… że nie wiadomo co się z nią dzieje…

Kto mógł ten uciekł, a nikt nie jest w stanie odpowiadać za innych/ resztę …

Wiem, że wojna jest straszna i wiem, że wielu i uchodźców uciekło do Libanu, Jordanii i do Turcji … W Turcji nawet co po niektórzy dokonywali zamachów terrorystycznych (nie wszystkie były dziełem Kurdów)… A nie pamiętam już dokładnie czy Liban czy Jordania przyjęła uchodźców tyle, że co 5 osoba żyjąca w którymś z tych krajów była syryjskim uchodźcom …

A Ty niby jaką wojnę przeżyłaś ?

Ja za autorytet w 100% nigdy nikogo nie mam :wink: A birbanta w 85-90% mam i to faktycznie najwięcej tutaj i zaraz po nim benaska i okonek, a z każdą osobą mogę się w czymś nie zgadzać :wink:

(…) bo to, że komunę to wiem, ale czy coś konkretniejszego ?

Fajne nuty mistyczne do 20 minuty …Pytanie w jakim to języku … W grece ? Bo w greckim to wiem, że nie XD