Nie wiem, dlaczego mielibyście nie chcieć obrania mnie Przewodnikiem

Kota też można wódką, Oczywiście, na przymus fizyczny, wystarczy pipetka… A pijany drób też widziałem, i nie przyznam się, kto upił… :innocent:

2 polubienia

Kaczki nie lepsze. Sąsiad ojca psu wlewał piwo co dziennie do miski. Ogólnie koty piwa nie ruszają zazwyczaj bo gazowane jest.

2 polubienia

Sa koty, ktore nie reagują na walerianę. I wcale ich nie jest malo.

2 polubienia

Wszystkich nie sprawdzałem, ale te, co były testowane, szły jak burza do waleriany. Nie tylko domowe, ale dachowce i śmietnikowce, też…

A drób wziął się i najebał cały, jaki był na obejściu, Ale jaja były… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Gazowana woda mojej kotce nie przeszkadzała.
A psa pijacego piwo z wlasnej woli to niejednego widzialam, od ratlerka po bernardyna.

2 polubienia

Misiek zawsze wsadzał mi nos do kufla, ale nie pił.

@anon18020312 jak Twoja kotka taka duża, to pasowała by do mojego Miśka. I wreszcie miałbyś porządne koty po tatusiu. Misiek ma równo 8 kg.

1 polubienie

Podobno konie były abstynentami…

1 polubienie

Jak na kotkę to wielka prawda? ostatnio mi na plecy skoczyła… parapetu. nic nie mów…

3 polubienia

To, ze kot zawsze sprawdzi co duży je czy pije to normalne :smiley_cat:

1 polubienie

W życiu nigdy. Daj mi czystej w czystym wiadrze, to zobaczysz, jakie to abstynenty. A słabe mają te wielkie łby. Jeden łyk i najpierw rżenie, potem na tylnych nogach stają, a następnie cwał przed siebie. Widziałem to. Jak się płota nie da przeskoczyć, to klatą go przewrócą.

1 polubienie

Pisze podobno.

2 polubienia

Niczego oprócz czystej nie wezmą. I to w czystym naczyniu musi być.

Przed wielu laty byłem na wiejskiem weselu, gdzie wódę w wiadrach trzymano. Stało kilka wiader na dworze jeszcze przed weselem. I dwa konie stryja same ją wyczuły. W 64, jak miałem 12 lat. I na moich oczach podeszły do tych wiader i zaciągły…

2 polubienia

Konie?
W 2012

1 polubienie

Zaraz tu @Devil się zleci. :rofl:

2 polubienia

O koniach są tysiące mitów. Np że nie zrobią krzywdy człowiekowi… Dziadek przez lata chodził o lasce przez konia.

1 polubienie

Koń zabił mojego stryja.

1 polubienie

A podobno nie robią krzywdy…

1 polubienie

Konie sa duze i kopia.
Choc ogolnie ladne zwierzaki.

1 polubienie

Okropnie śmierdzą i dokoła są muchy

To nie prawda. Konie mają różne charaktery, Są takie, co nie zrobią żadnej krzywdy, a są takie, co zrobią. Każdy koń, gdy nie jest spłoszony, to nie nie nadepnie na nic żywego pod nim. I to jest prawda. Pod koniem możesz się położyć, a on wtedy nie będzie się ruszał.
Ale, gdy podejdziesz z tyłu z zaskoczenia, to w 9 przypadkach na 10 masz zaserwowanego kopa. Czasem uda się zostać po tym kaleką, ale, jak masz farta.

2 polubienia