Nie wierzę, abyście nie chcieli dostać od mojego programu na nieoprocentowany,

łatwo spłacalny po 100 zł miesięcznie, kredyt, w moich bajecznych, 50-milionowych HMP (harmonijnych miastach pierścieniowych), po jednym mieszkaniu 100 mkw dla siebie, po drugim takim dla Twoich dzieci, i po trzecim takim jako miejscu dodatkowego zarobku przy obsłudze ruchu turystyczno-hotelowego.

  • Nie chciał(a)bym
  • Bardzo chciał(a)bym
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

Komuniści mogliby się do ciebie uczyć.

2 polubienia

Obsługa takich mieszkań 100 mkw dla ruchu turystyczno-hotelowego, dałaby każdemu dorosłemu ok. 5 tys. zł miesięcznie brutto, co już byłoby wystarczające dla utrzymania się każdego dorosłego.

Źle by nie zrobili.

Juz widze tłumy turystów walących jak w dym do betonowych przechowalni, bo takie cuda chcesz dla nich budować:

2 polubienia

Nie ma nigdzie w kapitalizmie nawet w przybliżeniu takich bajecznych harmonijnych miast pierścieniowych, jakie ja proponuję. @Bingola , ludzie się tak rozmnożyli, że trzeba budować HMP w górę, jeśli nie chcemy ich innymi sposobami ograniczać. Ale i tak byłyby te HMP bajecznymi, bo wszyscy w nich mieliby darmowy dostęp do bajecznie atrakcyjnej bazy rekreacyjno-turystyczno-owocowej.

Najbardziej bajeczne jest to jak bajasz swoje bajki :slight_smile:

2 polubienia

Pochodzę z Tomaszowa Maz. Marksiści potrafili pobudować w nim nad Pilicą atrakcyjnie urządzone tereny rekreacyjne. W pobliżu Tomaszowa nad zalewem Sulejowskim, marksiści urządzili atrakcyjne ośrodki rekreacyjne, z ośrodkiem w Borkach, który pod rząd zdobywał pierwsze miejsca w Polsce. Jak przyszedł kapitalizm, obydwa te miejsca doprowadził do ruiny,

na uj wynajmować coś jak za 100 miesięcznie mogę mieć mieszkanie w każdym z tych miast. Poza tym jak byś zrobił 4 miasta na krzyż to skąd turyści?

1 polubienie

To byłyby mieszkania własnościowe, o ile byłby płacony za nie czynsz. Turyści napływaliby z zagranicy, aby zobaczyć, jak atrakcyjnie żyje się w socjalizmie, aż do czasu, gdy ludzkość zjednoczyłaby się w demokratyczno-ekologiczno-efektywnym socjalizmie non-profit.

to w 3 miesiące miałbyś miliard chińczyków.

1 polubienie

Mielibyśmy odpowiednie siły porządkowe dla przestrzegania regulaminu HMP.

A masz juz jakiś projekt regulaminu HMP? Chętnie poczytamy! :slight_smile:

Jednymi z punktów regulaminu dla mieszkańców stałych, byłby wymóg przepracowania 100 godz. miesięcznie, z prawem do półrocznego (lub trzymiesięcznego) urlopu płatnego, no i spłacania czynszu z kredytem.

Ale te 100 godzin, to przepracowania społecznie na rzecz HMP czy mówisz o pracy zarobkowej?

W gruncie rzeczy to na jedno wychodzi. Zawsze gdy zarabiamy dla siebie, wykonujemy użyteczne prace dla wspólnoty.