Nie wydaje Wam się czasem?

Może docenił że wygląd jest nieistotny. Liczy się serce i osobowość.

2 polubienia

Czasem musi nastąpić tąpnięcie by zobaczyć to czego wcześniej się nie widziało i docenić to co się ma

@birbant szkoda, że większość mężczyzn nie ma takiego podejścia. Mój były nadal chce brnąć (chyba) w tą znajomość, mimo że nas nic nie łączy. A czemu? Myślę, że dlatego, że jak stwierdził - ,jesteś atrakcyjna’'. I… on nie miał zbyt doświadczeń z kobietami więc pewnie jak się trafiła to chce trzymać przy sobie. Ale z jednej strony koleżanka powiedziała mi, że nie dziwi się, że mogę się podobać bo jestem kontaktowa i sympatyczna. No, to drugie to grube pozory. Moi koledzy próbowali coś więcej bo… który facet nie próbuje? Na studiach chłopaki próbowali praktycznie z każdą z dziewczyną z roku. A zwłaszcza taki co nie ma dużego doświadczenia lub powodzenia to będzie chciał czegoś więcej z koleżanką.

2 polubienia

Ja ci chyba juz nie pomogę. Moim zdaniem potrzebujesz psychologa.
Ide słuchać muzyczki. Miłego wieczoru.

2 polubienia

Tylko czemu on nie widzi, że nas nic nie łączy i do siebie nie pasujemy? Gadki szmatki o niczym można prowadzić z każdym przez parę godzin. Znajoma, która jest terapeutką stwierdziła, że zzrzucam powód na wygląd bo mam niską samoocenę i nie wierzę, że ktoś coś czuje więcej niż ,napalenie’’ Wiec moze dobrze nie być pięknością bo wtedy bym zawsze myślała, że chodzi tylko o wygląd.

@Andi , lubisz tańczyć ? Ja uwielbiałam, robiłam to często stojąc przed szklaną biblioteczką.
Kiedyś jedna ze znanych celebrytek powiedziała : taniec sprawił, że poczułam się bardzo seksowna, pewna siebie, kobieca. Muszę przyznać jej rację, to działa, nawet kiedy już dźwięków muzyki słyszeć nie będziesz, mocno w sobie zakodujesz sposób poruszania się, pewny i płynny krok.
Mam dla Ciebie zadanie :stuck_out_tongue:
Wyobraź sobie, że gdzieś tam z ukrycia obserwuje ciebie twój wymarzony, zatańcz dla niego.
proszę, idealny podkład mam przygotowany

https://www.youtube.com/watch?v=XFUkwzRs-Gg

2 polubienia

Wiesz ile razy ja sobie coś takiego wyobrażałam? Wiele :wink:
Przynajmniej w wyobrażeniach dobrze tańczę bo w rzeczywistości jestem drętwota po matce. Bo ojciec zawsze był tancerz. Zanim nie pojawił się covid to miałam chodzić na taniec bo tak chciałam wydobyc swoja kobiecosc…

2 polubienia

Drętwota? Niedobrze.
Pokaż mi jaka jesteś w tańcu, a powiem ci jaka jesteś w łóżku😉
Tańca nie trzeba się bać, chyba że freestyle, możesz kroku stopami nie zrobić, ale ciało rozkołysz tak, żeby obserwatorowi w pięty weszło ( a nawet wyżej) :grin:

1 polubienie

A to sie zrobil przetarg na BABY???

1 polubienie

masz ode mnie kolorek Diabelku
jak komus za duzo to moze orientacje zmieni?
albo prace i kredyt wezmie? panie Komorowski bylych prezydentow na swiecie jest wybor…

Serio jak ktoś słabo tańczy to jest słaby w sypialni?

1 polubienie

Eeeee, skąd! Efka żartuje!!!

1 polubienie

Czyżby? :wink:

Trochę chyba jest w tym prawdy

1 polubienie

Oberek i kizomba, to taniec, a jaka roznica.

o taniec zapytaj kolege @anon86894402
kwestia slaby? a jakie masz wymagania?

2 polubienia

@okonek o taniec jak najbardziej Mariusza.
Ale tu chodzi o zależność. Myślisz, że on przetestował każdą partnerkę z jaką zatańczył? :thinking: :grin:

1 polubienie

Próbowałaś się leczyć?

1 polubienie

“Jest do kogo zarywać, jest z kim zdradzać, jest na kogo wymieniać” - z tym zdaniem nietrudno się nie zgodzić. A nie ma ładniejszych kobiet niż Polki.

To często idzie w parze. Ludziom się wydaje że można się tańca tylko nauczyć i mieć wszystko pod kontrolą… ale najlepiej tańczą ci, którzy otwierają duszę na taniec. W sumie w łóżku chodzi trochę o to samo

2 polubienia