Nie zgodzisz się na pseudo test na covid 19 - umrzesz

proponuje zimna kąpiel albo szybki prysznic w temperaturze bliskiej bezwzglednego zera :slight_smile:

A podobno okonek jesteś wykształcona.

chory czy turysta? a moze daltonista?

Zastanawiam się nad tym zerem bezwzględnym.
A konkretnie nad tym, że naukowcy wykoncypowali już teoretycznie nawet ujemny zwrot czasu i zastanawiają się nad tym co było przed bezwzględnym początkiem a jeszcze żaden nie wpadł na to żeby zaszokować naukowy światek jakąś ujemną temperaturą poniżej zera bezwzględnego

@waranzkomodo no niestety, ja takich życzeń personalnych to nie spełniam,

live YT to będzie na pogrzebie haha zapraszam… niedowiarku. Ja się sama z sobią nie nudzę w przeciwieństwie do cb :stuck_out_tongue:

To się nie wydarzy, bo niedawno zaczęli grzać i chcąc nie chcąc letnia wa woda leci :stuck_out_tongue:

Tutaj każdy jest doktorem, wirusologiem, prawnikiem itp…:stuck_out_tongue: ekspertem od wszyskiego, na starym pytamy naDawano tytuły EKSPERTA i coniektórym ich ilość uderzyła do głowy jak sodÓWKA :stuck_out_tongue:

@humoreska Myślałam że lubisz różne projekty internetowe. Co to dla Ciebie? Dobra możesz nagrać podkasty jeśli się wstydzisz. Wolę słuchać jednak…

@waranzkomodo
myślałaś… coty mozesz o mnie wiedzieć hahaha tyle co sobie ubzdurasz z pytań tworzonych z nudów dla was:P

Tak każdy tutaj! Koleżanka @humoreska także należy do tego szacownego eksperckiego grona.

hahahahah
tys to powiedziała @warazkomodo

@humoreska Spooooko wszyscy tu jesteśmy tacy mega wystylizowani i wszechwiedzący. Jakież to wspaniałe!:partying_face:

@wranzkomodo no niestety ale nie wszyscy…

Ojtamojtam

NIE OJATAMOJTAM
TYLKO OJ TU OJ TU oj tu :smiley:

To super :lying_face:
ALe mimo wszystko tytuł to tylko tytuł liczy się zawartość

Testy tego rodzaju wykrywają obecność okreslonego bialka.ale tylko w warunkach laboratoryjnych sa wiarygodne
Sa dokladne jesli zachowujesz zasady pomiaru