Nie zgodzisz się na pseudo test na covid 19 - umrzesz

Chcą nasze dna czy co? Nie zgodzisz się na wymaz i nie udziela pomocy… medycznej takie medyki.

Uj z nimi…

1 polubienie

Ludzie bez sensu siedzą na kwarantannie chociaż mogliby zrobić test wykluczyć wirusa i spokojnie dalej funkcjonować. Więc Twoje obawy są trochę (a nawet bardzo) na wyrost - podobnie jak ze szczepionkami na grypę, których w Polsce nie ma.

Jak to “nie ma”? U męża corocznie zakład pracy funduje chętnym szczepionki przeciwgrypowe.

Problem w tym, że, ponoć, przez kilka pierwszych dni wirus nie ujawnia się na teście. Nie interesowała się tym dogłębnie, biologia to nie moja bajka, ale taką informację wyczytałam w internecie.

@gra Czy w tym roku także szczepionki na grypę są bez problemu? Z tego co wiem popyt 10-krotnie przewyższa podaż… Może niektóre firmy zabezpieczyły jakaś ilość, ale ogólnie państwo skupuje interwencyjnie szczepionki za granicą. Przez 4 lat przed covidem duże ilości szczepionek szły do utylizacji…

Ze szczepionkami jest tragedia, przynajmniej w Warszawie. Nie ma ich w żadnych aptekach ani przychodniach. Ja cudem się załapłem na szczepienie, dostałem chyba jedną z ostatnich w Lux Medzie.

1 polubienie

Szczepienia osłabiają układ immunologiczny. Masz teraz większe szanse przenieść się na łono Abrahama. Ale pewnie mi nie wierzysz.

1 polubienie

Zamiast na łono Abrahama, wolałbym się przenieść na łono jakiejś ponętnej niewiasty :slight_smile:

4 polubienia

Np. moje… (tylko nie mow Żonie!!!) :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

:joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

Nie robi się testów gdy się jest zdrowym, głupota… kto zdrowy idzie do lekarza? :smiley:

Trzeba mieć nieźle nasrane w głowie by samemu test zrobić z obawy… :smiley: A dziecko z pytania głównego nie zostało przyjęte przez lekarza bo chcieli pobrać wymaz na koronawirusa…:smiley: a miało główkę zakrwawioną czy coś… a szczepionki to inna strona medalu… i dobrze, że ich nie ma społeczeństwo będzie zdrowsze.

2 polubienia

@humoreska Może już przechorowałaś i masz już na to wywalone, ale jak ktoś zarażony zgłosi że miał z Tobą kontakt i w pełnym zdrowiu będziesz sobie kiblować w domu zastanowisz się wtedy nad tymi testami - oczywiście nam o tym nie opowiesz bo fajnie jest wkładać kij w forumowe mrowisko a innym zarzucać mącenie…

Waranzkomodo nie bądź taka pewna…
jak padnę to o tym publicznie poinformuje - pewnie dowiesz się z tefałenu, że na ekhm kowida. KIj w mrowisko no Prosze cię Ja??? ja nie mące… mąci buła i spóła… nie wiesz tego?

Ja osobiście mam nadzieję, że oprócz maseczek wprowadzą jeszcze godziny spacerów na smyczy a każdy lekarz rodzinny będzie weterynarzem.
Zaraz po tym przymusowe kastracja i sterylizacja oraz stwierdzanie przez członka związku kynologicznego rasy. Jeżeli nie jesteś rasowy do odstrzału

Oczywiście obowiązkowe płatne strzyżenie groomerskie a raz na rok występ na pokazach.
Ostatnie miejsca będą nagradzane odstrzałem.
Za pierwsze miejsca możliwość pokrycia suki lub dopuszczenia do psa rozpłodowego po czym odbiór potomstwa celem zaszczepienia i tresury z przeznaczeniem na hndael

Oczywiście to wszystko dla waszego dobra

Kurde troche pomieszałem.
Jak sie was wykastruje i wysterylizuje to już nie bedzie krycia :roll_eyes:
Ale za to micha pedigree pal i spacer z elementami aportowania

Nie powinniście narzekać.
NAjedzeni, napici, zrobieni na bóstwo, zaopiekowani, wykształceni…

zaszczepieni…

@humoreska Wolałabym w radio. Tv nie oglądałam. To może live na YT? :thinking: (Daj znać jak umrzesz z nudów na kwarantannie. :kissing_heart:) I już nie prowokuj bo wąglika ani innych świństw Ci wysyłać nie będę.

1 polubienie