Niebo w gębie...

Przez Was w brzuchu mi burczy , znikam kończyć gotowanie :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Ja obiad dzis na podwievzorek. Na razie micha sałatki - sałata, pomidor, bialy kozi ser i sos z awokado.

3 polubienia

A mnie zaraz bedzie podany obiad,przed domem,na swiezym powietrzu))

4 polubienia

Wszelkie sery uwielbiam.

4 polubienia

Takiemu to dobrze :grinning:

4 polubienia

Mam podobnie, uwielbiam ziemniaki :wink:

2 polubienia

@okonek brzmi smakowicie , tylko kozi ser bleeeee.

2 polubienia

Jeżeli zaś rozchodzi się o jedzenie, to mam podobnie jak @GumowyKrokodyl Nie ma czegoś takiego, bez czego nie mógłbym się obyć. Gdy zdarzy się, że wyjdzie mnie pieczywo, a nie brakuje piwa, to póki mam na chacie piwo, to nie ma siły bym do sklepu fatygował się po pieczywo. Trzy razy dziennie makaron z czymś tam i chwatit. Ale, gdy widzę prześwity w podstawowem produkcie do picia, to zaraz gnam po zaopatrzenie, przy okazji pieczywo nabywając. I inne takie.

6 polubień

@Leone_Marco jak staremu mój dzisiejszy obiad nie zasmakuje, też będzie jadł przed domem , talerz przez balkon poleci :stuck_out_tongue_winking_eye:

7 polubień

:rofl:

3 polubienia

Ze mna nie ma klopotu,wszystkozerny jestem)))

3 polubienia

Ja lekko nie mam , nie przejdzie metoda : przez żołądek do serca :wink:

4 polubienia

Mozna dac fete, a ja kozie mleko i ser lubie.

2 polubienia

podstawą są bagietki, ale też są różne rodzaje chleba,na pewno nie ma chleba żytniego bo tutaj nawet takiej mąki nie ma

2 polubienia

@anon75849589 A odwrotnie, to, czy; per vaginam ad cordis? :face_with_hand_over_mouth::innocent:

2 polubienia

Zonka tez mi zawsze mowi.
Jesz,czy nie?
Jezeli nie to omaszcze i dam psu)))

5 polubień

Odmówić żonie, to grzech jest. :stuck_out_tongue:
I niebezpiecznie.

3 polubienia

A czasem narazenie sie na ciezkie kalectwo)))

3 polubienia

Utraty ostatnich zębów.

3 polubienia

U mnie chleb zytni robia, ale tu strefa tyrystyczna, wiec zbyt maja. Hiszpan takiego nie ruszy, chyba, zeby mu lekarz na receptę zapisal, bo sie boi otruc. :rofl:
Za to maja specjal bulki pszenne z pelnego przemialu smakujace jak zapieczone trociny. A przynajmniej tak wygladaja.

3 polubienia