Niebo w gębie...

Wszystko sie moze zdarzyc)))

2 polubienia

Wiec nie należy dopuszczać do tego.

1 polubienie

Totez nie ryzykuje.
Pewnie dlatego,juz 36lat udalo mi sie z zonka przezyc.

2 polubienia

@birbant , o czym Ty do mnie mówisz ? :thinking: wagina ino mi coś mówi :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

:innocent: Wagina nie służy do mówienia :stuck_out_tongue::kissing_smiling_eyes:

6 polubień

Ciiiiiiiiiiii… :no_mouth:

3 polubienia

Gadająca wagina. Tego jeszcze nie było. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

No właśnie @joko , ucisz @birbant bo cholera jeszcze napiszę , że wagina nam służy do siusiuuuuuu
:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Jakby się tak uprzeć… Wargi gdzieś tam są. I cicho już. :kissing::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Udało mnie się koleżankę @anon75849589 za słówko złapać. Zdrowiej to dla mnie, niż gdybym za oną waginę złapał.:sunglasses::kissing_closed_eyes:

2 polubienia

I nie odpuścisz :joy::joy::joy::joy::joy:

3 polubienia

Odpuszczam. Amen. :innocent:

2 polubienia

I o to chodzi :wink::innocent:

2 polubienia

No a teraz to ja się zaczynam zastanawiać, co to ma wspólnego z niebem w gębie ale już się skończyłam zastanawiać. Wolę nie wiedzieć :innocent:

2 polubienia

Może to @anon75849589 wytłumaczy? :thinking::stuck_out_tongue:

2 polubienia

Nieee… dziękuję… Nie muszę wiedzieć wszystkiego :blush:

2 polubienia

Wystarcza mi sama świadomość, że Wy to wiecie i w razie potrzeby zawsze mogę się tego dowiedzieć od Evy albo od Ciebie…:no_mouth:

1 polubienie

Oczywiście…, tylko, że musiałby mi ktoś przypomnieć o co tu chodzi… :face_with_hand_over_mouth::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

No… ja zawsze mogę przypomnieć że w gadaniu biorą udział nie tylko wargi ale i język, ale to chyba raczej nieważny szczegół, prawda? :innocent:

2 polubienia

Muszę uwierzyć, bo nie znam się na tem. Ekhe…! :innocent::kissing_smiling_eyes:

2 polubienia