Niech nam żyje @collins!

Z życzeniami podroży do Włoch, z rodziną! Elsie

Wybrałam na wiosennie. Każdy wklei co uważa… :joy:

8 polubień

Wszystkiego najlepszego :). Ode mnie masz kartkę własnoręcznie zrobioną:

4 polubienia

Imieninowo?
To moze coś z
holenderskiej klasyki z zastawionymm stolem?

4 polubienia

Stroje obowiązkowe! :innocent:

Wow, przecież to dziś Jerzego!
No to tego co najbardziej kochasz - wspaniałej muzyki, ciekawych trzymających w napięciu filmów i jak najczęstszych kontaktów z rodzina i Ojczyzną!
obraz

5 polubień

Wszystkiego najlepszego ze zdrowiem na czele.

3 polubienia

Czyli dokładamy do naszego repertuaru przyjęcia imieninowe? No to będzie się działo, będzie się lało. image
Zdrowia Jurasie życzę, abyś sobie z nostalgią radził i swoje bogate marzenia urzeczywistnił zaniedługo.

3 polubienia

4 polubienia

Przyuczamy się od małego! :joy:

2 polubienia

Przebudzenie po byku :smile:
Dziekuje!!!

3 polubienia

Powiekszylem sobie…Bardzo fajne.Dzieki!

2 polubienia

Jak to dokładamy? W naszym klimacie zawsze obchodziliśmy imieniny, nie urodziny. Teraz zrobiła sie moda na jubilatów, zamiast solenizantów :slight_smile:

4 polubienia

Osias Beert?Nie mam pewnosci ale… :smiley:

1 polubienie

Zgadza sie.W poznańskiem zawsze przede wszystkim,imieniny :slightly_smiling_face:

4 polubienia

A to wszystko dzisiaj tak nierealne…Zasoby mi sie konczą,sklepy zamkniete a rodziny moge w tym roku nie zobaczyc…Ale dzieki!
Moze sie to inaczej ułoży :smile:

2 polubienia

Osias Beert.
Jeden z jego obrazow ma Prado. Obecnie nie jest wystawiany. Ale na poczatku lat 90 byla wystawa flamandzkich martwych natur mniej lub bardziej “kuchennych” i przepiekne byly.

1 polubienie

Nasz klimat to jest od Szczecina po Przemyśl i od Suwałk po Karpacz. I dużo w tym klimacie różnych klimatów.image

1 polubienie

On sam jest rozsiany po calej Europie ale faktycznie,slyszalem ze jest cos w Prado.Tzn. czytalem.Kwestia kilkunastu,zblizonych do siebie dzieł ale ktore jest w Madrycie to juz nie wiem :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Bodegon to z hiszpanskiego?Zupelnie zapomnialem ze tak sie na to mowi :slightly_smiling_face:
Czyli"Danie z ostryg…"

1 polubienie