Niektórych los nie oszczędza

Nie pożył
:pensive:

1 polubienie

Szkoda człowieka.
Lata “więziennego wiktu i opierunku” swoje zrobiły.

1 polubienie

Miał raka płuc.
Postać tragiczna

3 polubienia

Slabe zdrowie, prawie 20 lat wiezienia, nerwy?
On juz po uniwinnieniu bardzo mizernie wyglądał.

4 polubienia

No. Nie miałczlowiek szczescia w zyciu.

4 polubienia

Niestety, okrutnie doświadczony przez życie/ludzi. Bardzo mi go szkoda. Przykro mi jest bardzo.

5 polubień


Tak to wygląda, “sprawiedliwość”.

1 polubienie

Tak było. Ta sąsiadka już nie żyje, sprawiedliwość jej nie dosięgła niestety. Ciekawa jestem jak ona się czuła przez te wszystkie lata, czy miała jakiekolwiek wyrzuty sumienia.
Sttasznie mi żal jego Mamy.

2 polubienia

Ja pierniczę, cóż za los.

2 polubienia

A ja to obchodziło? A ci, co presje odczuwali tyle osób nie miało skrupułów :confused:

I tak sprawe samego dochodzenia i błędów ostatnio umorzono. Jeszcze za PiS?

1 polubienie

Niech się smaży w piekle

1 polubienie

No przecież ja się już z tego zaśmiewałam 2 tygodnie temu a @collins02 mnie praiwe opr-ył, że im się poprzewracało. Ależ ja byłam głupia, że mi nie przysżło do głowy o tym 8godz. dniu pracy …

Wladnie na tvn leci film “25 lat niewinnosci” wstrząsajàce :sob:

3 polubienia

Oglądałam wczoraj. Rok temu, też był ten film na TVN7, wtedy po raz pierwszy go oglądałam.
Wiem, że jest książka pod tym samym tytułem, w niej są opisy sytuacji , które nie zostały pokazane w filmie, a które miały miejsce.

2 polubienia

W ogóle to życie jest niesprawiedliwe. Miałam nadzieję, że on jednak wyzdrowieje :frowning:

2 polubienia

Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową

2 polubienia

Stres taki przewlekły jak jemu zafundowano przez tyle lat miał wpływ na tego raka :confused: Ja się nie dziwię, że w pewnej chwili chciał, żeby się wszyscy odczepili…ech. Nie ma co gadać.

1 polubienie

Ja mysle, ze nie tylka płciową.
Ale jak pomyślę o ewentyalnej możliwości wegetatywnego rozmazania ludzi?

Brrr.