Niepospolite Użytkowniczki i Niepospolici Użytkownicy

Którym Użytkownikom i Użytkowniczkom ze starego Pytamy i nowego było-jest daleko do pospolitości?

.
Moim zdaniem:

S2009-Simon
syminostra
McSandyVanessW (albo bardzo podobny nick)
Jesienny
ptakwodny
cxxx
pedrosiu
@collins02
kajetana czyli erzac czyli @Leokadia
@Membasta
Ochydka
SzukającaOdpowiedzi czyli What You Gonna Do
niemekino czyli dostojnypersyflaz (albo bardzo podobny nick) czyli całka
Fantasy86
@ZiraaeL
SeniorLoco

3 polubienia

Jeśli już, to wymieniłabym użytkowników ze starego pytamy, przed reformą, przed trollami, przed botami, przed zepsuciem nam przyjemności z obecności na naszym ulubionym serwisie. Niestety wyleciały mi nicki. Wiadomo Antykwa, Bingola, LordViaderko, Pyzaponczoszanka, Farang, Kamaz, kasia0525, Leone, bklast, rzymskiprofil, Enmarker, burasekmalutki… jeśli ktoś podeśle mi jakąś listę z dawnego pytamy, to może przypomnę sobie listę innych moich ulubieńców, sorry chłopaki, że zapomniałam wasze nicki

5 polubień

Trudno mi jest powiedzieć, nie wiem za bardzo. Ciężko mi jest ocenić kogoś pod takim kątem.

@Leone od dawna nie daje znaku życia, a bklast to obecnie @ciekawie.

3 polubienia

Niepospolicie pospolity

:crazy_face:

1 polubienie

Zbyt wiele zapomniałem…Tych pierwszych troje z Twej listy,kompletnie nie kojarze.Pozycji 4 i 5 także ale mogę założyć że kogoś o nicku @pedrosiu,omijałbym szerokim łukiem.
Dziekuję za ten gest,cieszę się!
Mimo iż jest na tej liście mój największy wróg wśród żywych istot i nie jest to @Ziraael :innocent:
Przy jeszcze innej osobie, padłbym ze śmiechu gdybym szczęśliwie nie siedział…Ale to normalne.Każdy ma swoje towarzyskie preferencje.
Jako że,jak w pośpiechu wydumałem,lubie pewnie jakieś 75-80% Twoich pytań czy zagajeń,odpowiem.
Tym bardziej że nie mam najmniejszych wątpliwości
Korona w moim rankingu należy się @Benaskowi.Człowiek Renesansu,otwarty,czynny życiowo aktywny.Jeden z tych którzy prędzej czy pózniej zaczną narzekać że doba ma tylko 24 godziny…Jesli juz tego nie zrobił.I do tego podróżnik…Czy można chcieć więcej?
Była tu kiedyś osoba będąca dla forum najświeższym powietrzem.Czytałem WSZYSTKO co pisała,zawsze chwaląc to JAK pisze a bywały dni gdy wchodziłem tu tylko dla niej…To @KrewkaZośka
Podobnie było z dziewczyną o nicku @Heli i @Laura24 [?]
Dzisiaj troche ubolewam że tak rzadko pojawia sie niezwykła dziewczyna @ToChybaJa .Ona tak mało mówi o sobie tutaj a znacznie wiecej na fejsie…Ja zaś nie czuje sie upoważniony ale nie ukrywam że wręcz potrafi zafascynować!
Przy innej okazji wspomniałem dzisiaj @ChetanWakanMani
Ale bardziej realny jest ewentualny powrót @whitecollarworker z którym gada sie jak ze znajomym od wieków.
I jeszcze oczywiście @LeeBruce
Ta lista sympatii mogłaby być dłuższa ale nie o to pytasz,prawda?
Wiec sobie w tym momencie zahamuję :wink:

3 polubienia

Benasek, Nazara, Aplauz, Ptakwodny, Paryski Styl, Wicek, Solorado, Tomikołaj, Pitbull, Marabut, Lakerboy06, Rysiu266, Angie, Daniel86, Goniąca Wiatr, Membasta, Cichy, Aksel, JaToJa, Mscrazy, Mamiś, Enmerkar, Księżniczka, Kucici, Qumasz, Fenix8874, Saj-Helo, Ognistowłosa, Streptubejte, Jedeon, Erasta Su, MamPytanieXD, Margo, Czongmolicha, KingKink wel Kubek, Sweetdama, Muffinka, Chris27, Mori, Zdziwiony, Gnnyk, Motylem-Jestem, Toja, Elesio, CP, Przechodzień, Mk777, nanana, Bladozielona, mediator31, Qaz1, brzydula, vera223 tyle pamiętam…

1 polubienie

No co Ty, nie pamiętasz @ptakawodnego?
A @pedrosiu był bardzo ciekawą postacią, raczej bezkonfliktowy.
@KrewkaZośka - pamiętam ją, ale słabo,
Chyba @laura28 (czy to ta sama co na starym Pytamy?)
@ToChybaJa kojarzę, ale słabo, mało mówiła, więc i w pamięci pozostało mi niewiele.
@collins02 - nie ChekanWakanMani tylko ChetanWakanMani (o ile dobrze pamiętam).
@LeeBruce - w ogóle nie wiem kto to.

Tak, pytam o niepospolitość.

1 polubienie

Nie Saj-Helo tylko SayHello (chyba)
Nie Streptubejte, tylko stretubejste (też długo nie mogłem się nauczyć nicka).
Nie Jedeon tylko Jedenon
Matgolcia to był meteor, chociaż niezapomniany.

2 polubienia

@Farang zresztą też jest.

3 polubienia

Ajko prosiła o listę, więc jej częściową dałam.

1 polubienie

Ach
No tak.
Ale możnaby wymieniać długo, tyle było niezapomnianych osób.

1 polubienie

dzięki :slight_smile:

1 polubienie

Ptaka pamietam ale rozmawiałem z nim tylko raz.
Przestalem gdy kazde jego pytanie zaczynalo dotyczyć osoby Kaczyńskiego.

Ależ oczywiście!Chetan…Maly Kruk.Wybacz ale po szpitalu łapy chodzą troche swoimi ścieżkami i robię mnóstwo literówek.
I Laura też się zgadza

1 polubienie

Przez mgłę pamiętam stare pytamy i tamtych użytkowników.

1 polubienie

Co masz na myśli mówiąc niepospolity ? :wink:

Ktoś orginalny, może zakręcony, ale nie szalony ani nie sfiksowany.

1 polubienie

A pamietacie Jajk000 vel Jajeczko?
Ciekawe ze autor wspomnial Syminostra - to byl taki wariatuncio gorszy od Harmonika.
No i jeszcze Adell vel Kurdegunda, a z tych naprawdę starych: Kinga, Zielinka, MaliJM, kucici, Uparta, i trollujaca Milady razem z Tensorem

2 polubienia

Mnie w pamięci utkwili jeszcze @ata-ata i OsobliwyOsobnik. Już nie pamiętam, czy OsobliwyOsobnik odszedł, gdy stare Pytamy upodobniło się z wyglądu do Naszej-Klasy czy Facebooka.

Tak, pamiętam, ale dla mnie ona była zwyczajna.

Miał swoje odloty ale nie był gorszy, był u nas krótko, ale zapomnieć go nie sposób.

Pytałem o niepospolitość a nie o trolli i szkodników.

1 polubienie