Niepospolite Użytkowniczki i Niepospolici Użytkownicy

@ata-ata była fajna, ale mieściła się w granicach normalności, a @osobliwego pamiętam, ale kiedy odszedł nie wiem.

1 polubienie

Ja osobiście jej nie znałam, ale przypominam sobie, jak wspominaliście zawsze ze zgrozą Isztar.

Byłbym zapomniał. Jeszcze użytkownik mający w nicku (Tux) i avatarze pingwina.

1 polubienie

Isztar była na granicy trollingu, ale mieściła się w ramach normalności. Tak napeawdę, pomimo tajemniczości nie było w niej nic orginalnego.

1 polubienie

@Książę Tux chyba - też mieścił się w granicach normalności.

Ale był jednym z niewielu młodych na Pytamy.

1 polubienie

Dla mnie niepospolitym był Simon2000 i miał w avatarze erotyczny knebel z czerwoną kulką. A nikt nie wspomniał o arinkao.

2 polubienia

:slight_smile: Tak, @S2009-Simon był kimś niepospolitym, to na pewno.

Bycie awanturnicą czy paskudny charakter to nic niepospolitego
:slight_smile:

4 polubienia

Tak, Danielu, ale nie pytam o młodość.

2 polubienia

Oj miała niewyparzony język, ale oryginalna była w swoim rodzaju.

Tylko częściowo się z Tobą zgodzę… na pewno była jedyna w swoim awanturniczym rodzaju, chociaż w tej głowie też coś było.

1 polubienie

A szkoda. Charakterna i wyrazista góralka. Ciekawe co u niej

3 polubienia

To taki nieco spóźniony kubeł zimnej wody dla niektórych, co już zapomnieli.

Dziękuję bardzo za taki charakter.

Te nieokrzesane dziewczę zachowywało się czasem jak ostatnie bydlę …

ari2

Obrażona księżniczka, bo jej nick ktoś wywołał …

To jeden z lżejszych przykładów, żeby nie było.

3 polubienia

Bywało gorzej choć ja akurat,bardzo dlugo nie narzekałem.Chyba dopiero na ostatniej prostej…

1 polubienie

Ze mną tez arinkao się przyjaźniła, nawet wysyłałem książki dla jej syna, a potem pożarła sie, jak z większością userów.
A z tych niepospolitych wymienię jeszcze Kingę - bardzo aktywna na polu zagadek, podobnie Roqq, który bywał na początku i tutaj ale zawsze tajemniczo znikał, Antysocjalista wyróżniający się niekonwencjonalnymi poglądami, czy Sokol, piewca PiSu i zamachu smoleńskiego.

2 polubienia

Z arinkao wypiłam piwo w Zakopanem i ucięłam spacerek wieczorem z domu na Krupówki i spowrotem i fajnie się nam gadało.

2 polubienia

Niepospolitą userką była z pewnością Ajumiko ( i nadal jest!), poniżej jej praca, jaka wygrała w konkursie plastycznym, który był zorganizowany przeze mnie na starym Pytamy dokładnie 10 lat temu.
Obrazek o tyle ciekawy, że można na nim odczytać wiele nicków ówczesnych użytkowników :slight_smile:

8 polubień

Kontakt stracilam jak sie z Zakopanego wyprowadzila.

1 polubienie

U mnie to było tak. Jeśli czas i warunki pozwalały, próbowałem się z niektórymi takimi osobami spotkać osobiście, bo przecież można pisać do siebie setki lat i nie zastąpi to choćby jednego osobistego spotkania.
W ten sposób mogłem w realu spojrzeć w oczy (kolejność przypadkowa)

joko
birbant
Bingola
Vilemo
Aszka
Gra
Antykwa
janusmakroniusz
collins02
ihtiel
petunia
tomekloko
malita

Cieszę się, (wyraźnie podkreślam), że mogłem te osoby poznać.

Spotkania spodobały się i po jakimś czasie przerodziły się w zloty. W sumie odbyło się ich siedem. Jak trudno coś takiego zorganizować, niech każdy spróbuje samemu skrzyknąć w jednym miejscu 10-15 ludzi.
Zloty miały swój temat i charakter, były to zagadki, bo przecież te 3 dni trzeba czymś zapełnić, wymyślić interesujący program. Jednak nie tylko zagadki zajmowały nam czas. Było zwiedzanie okolicy, korzystanie z atrakcji turystycznych, były zabawy do późna i oczywiście długie rozmowy. Poznawaliśmy się od innej strony. Dodam, że spotkania organizowaliśmy wszyscy. Każdy coś tam od siebie zrobił, przyniósł …
Z wieloma osobami nadal bym się chętnie spotkał. Do tej pory nikt mi nie odmówił spotkania.

Oprócz bezpośredniego kontaktu z kolejną taką częścią osób korespondowałem, wysyłając (i otrzymując) kurtuazyjnie różne upominki.
Obecnie moja głowa zajęta jest czymś również bardzo ważnym, kilka zagadkowych osób jak wiadomo odeszło, niektórzy na zawsze, więc moje zainteresowania w tym kierunku na jakiś przystopowały, co nie znaczy, że nic na tym polu nie robię, prawda okonek?

5 polubień

Niech wygrzebie sie z problemów. Przed zdobyciem Manhattanu będzie Berlin. I to nie przelotem…

2 polubienia