Niepospolite Użytkowniczki i Niepospolici Użytkownicy

Ja się doliczyłem spotkań z 17 pytoludkami w realu :slight_smile:

4 polubienia

Mieszkaj za granicom, to pogodomy … :grin:

Też ich było wincy …

1 polubienie

A wymienił ktoś takiego usera ze starego Pytamy, jak DlaNadprzyrodzonych2 ?
Był dość charakterystyczny i lubiłem gościa. Myślę, że tak jest nadal, choć czuję, że on mnie nie za bardzo.

4 polubienia

On jest z nami;)

2 polubienia

Aekimt?

3 polubienia

Zapytaj go :smile:

1 polubienie

Nie przyzna się! :slight_smile:

1 polubienie

Spróbuj;)

1 polubienie

Pasuje mi jego styl wypowiedzi i pytań

1 polubienie

No właśnie i łatwo się domyślić, tylko trzeba trochę człowieka poczytać :wink:

2 polubienia

Ale, że bklast jest jako Ciekawie to nie wiedziałem!

2 polubienia

Już od dawna, on chyba jeszcze na starym pytamy był Ciekawie.

2 polubienia

Jakie byłoby to proste, żeby nie zmieniali nicków, człowiek nie obciążałby swoich zwoi mózgowych, żeby to wszystko pamiętać.
Ja osobiście byłabym szczęśliwa :smile:

2 polubienia

Wiedziałem to prawie od razu gdy się tu pojawił. Zajęło mi to kilka jego pytań.

2 polubienia

Praktycznie jest tu od początku, ale miał opory z zadawaniem pytań.
Teraz widzę, że się rozkręcił i to na wielki plus.

1 polubienie

I niech mu dobrze będzie na forum. Swoimi pytaniami nikomu krzywdy nie robi, nieraz ma ciekawe. Jest jednym z nas.

1 polubienie

Na Pytamy jestem od 2013 roku - lipiec. Faktycznie, wtedy była cała plejada nicków, które później znikały jeden za drugim. Pojawiały się następne, ale w sumie było ich mniej. Forum wtedy tętniło życiem. Ciosem w plecy stało się to, że zlikwidowano logowanie się. O ile przedtem temperamentnych awantur nie brakowało, to od czasu tej likwidacji zaczęło robić się szambo. Cud, że potrafiliśmy to przetrwać samodzielnie, porzuceni przez redakcję WP przez, o ile pamiętam, ponad 2 lata zanim WP nie uśmierciła forum formalnie i fizycznie.
Do momentu kiedy trzeba było się zalogować było o wiele więcej pozytywów niż negatywów.
Porównywałem nasze forum z innymi, żadne się nawet nie umywało.

Przypominam przy okazji jeszcze jedną charakterystyczną postać czyli Molto Bene.

3 polubienia

WP nie potrafiło docenić fajnego forum jakim byliśmy, przecież na początku jeszcze z głównej strony WP można było do nas wejść i się zalogować lub czytać, goście mogli wtedy pisać. Tak ściągaliśmy ludzi, ale to im przestało się podobać. Był taki ruch, że forum w ogóle nie spało, na okrągło się działo rano i w nocy. Pamiętam, że wtedy też byłam modem i nie wiedziałam, czy opłaca się kłaść do łóżka, bo jak wstawałam i wchodziłam na forum po nocy nie wiedziałam w co ręce włożyć. Lubiłam to, nawet bardzo.

5 polubień

Ja nie mogę sobie przypomnieć jaki miał nick facet z Elbląga…Halogen, czy jakoś tak. To też oryginał.

1 polubienie

Właśnie w ten sposób trafiłem na Pytamy i to przypadkiem, bo kliknęło się mnie niechcąco. Potem kilka dni podczytywałem i tak mi się tam spodobało, że zdecydowałem się zalogować.

Ten facet, to jasny halogen. Lubiliśmy się.

3 polubienia