Nieźle się uśmiałem... no taki śmiech przez łzy

-Proszę nie eskalować konfliktu
-A jak można bardziej eskalować?

Agresorzy stracili już 285 czołgów, 985 transporterów opancerzonych, 109 systemów artyleryjskich, 50 wyrzutni rakietowych, 21 systemów obrony przeciwlotniczej, 44 samoloty, 48 śmigłowców, 447 pojazdów wojskowych, 2 łodzie motorowe, 60 cystern z paliwem oraz 4 samoloty bezzałogowe

A to dopiero 11 dzień …

Rosjanie dostają takie baty, jakich nie widzieli od 1610 roku, kiedy to Moskwa dostała baty od Polaków.
Edit:
Dodam, że tym razem mają wpier… na swoje własne życzenie a Pitun zbiera to co zasiał …
Jedynie szkoda młodych, nieświadomych ludzi, bo część z nich niestety nie wiedziała, gdzie jadą i po co.

6 polubień

Trzecia armia świata (a może nawet druga)…

Będzie drugi Afganistan, a może nawet gorzej.

1 polubienie

Europa, cały świat im tak szybko tego nie zapomni …

Niemcom 70 lat się nie zapomina, co zrobili …

Bayraktar

3 polubienia

Tak, widziałem.

2 polubienia

A niech wpier*ą ruskim

2 polubienia

Szkoda kazdego czlowieka.

2 polubienia

Zlosliwie i ironicznie mowiac?
Juz abstrahując od samej wojny?
Polski pis.rzad narzekal na brak dzieci?
Cale transporty ze wschodu jada teraz…
Zal bierze patrzec.

1 polubienie

Pewnie, że każdego szkoda.

Cały Zachód ma za małą dzietność, nie tylko Polska.

1 polubienie

Wybacz ale te dane są jak dla mnie,zbyt dokladne.Nie jestem w stanie we wszystko wierzyć.Jeszcze nie bylo takiej wojny podczas której mówiono by tylko prawdę.Z jednej strony,wiadomo ze nie ma wiekszego kłamcy ponad sowieta…
Z drugiej pamietajmy ze slaba i ustepująca jednak,Ukraina broni sie głównie przekazem medialnym.Robi to skutecznie bo inaczej 3/4 swiata nie byłoby po jej stronie.
Ale…Bo niestety,zawsze jest jakieś “ale”,jak dotąd nie przeczytałem ani jednego doniesienia o ukraińskich stratach.Poza cywilami…

2 polubienia

Dokładnie.
Nic dodać, nic ująć.

Ale chodziło mi o sam filmik, a nie o to, kto ma większe straty.

1 polubienie

Odważna kobieta.

1 polubienie

Tak, ale też bezczelność tego żołnierza - okupanta

2 polubienia

ziarna słonecznika…dziś znów noc będzie ciężka…drania :face_holding_back_tears: Przynajmniej go pomęczyła, bo jak baba nadaje to człowieka szlag trafia i to jeszcze tak…

1 polubienie