Nikt nic o królowej Elżbiecie?

Źle z nią. Rodzina i bliscy są już na miejscu.
:pensive:
96 lat ma.

6 polubień

Pozazdrościć wieku.

4 polubienia

w tym wieku to i tak dlugo sie dobrze trzymala.
a co ma byc to wszyscy wiedza - pytanie kiedy?
i czy Karol odpusci, czy sie jednak do tronu przyssie? ma 74 lata, ale jak widac to rodzina dlugowieczna…

5 polubień

Polski emeryt by nie dożył. znaczy emeryt teoretyczny bo emeryturę mało kto będzie miał.

4 polubienia

@okonek - rodzina długowieczna - to swoją drogą - większość ludzi w dobrych warunkach, bez nadmiaru ciężkiej pracy, z wartościowym jedzeniem i opieką medyczną na najlepszym poziomie miałaby szansę na długie życie.

5 polubień

Oficjalnie nie żyje rest in peace…

6 polubień

Jeden z symboli poprzedniego i tego stulecia. Królowa.
:pleading_face::candle::crown:

5 polubień

Zmarla…Oficjalny komunikat wydany po godz. 19.00…
To było niemal pewne i od paru dni wisiało w powietrzu.
Wstrząs tutaj potrwa zapewne bardzo długo…
Long live the king!

7 polubień

czyli sprawa sie juz wyjasnila.

1 polubienie

Strach żelazko włączyć…
Lodówkę sprawdzilam
Znalazlam tylko zamrozona na czarna godzine bułkę angielkę.

2 polubienia

W mojej rodzinie wszyscy dziadkowie, babcie, większość wujów i ciotek, tych starszych umierało w wieku powyżej 90 lat jako polscy emeryci. To było chyba inne, zdrowsze, bardziej zahartowane pokolenie. Żyli w biedzie, strachu, przeżyli wojnę, głodowali, ale widać, byli zdrowsi niż dzisiejsze odkarmione, bezstresowe młode pokolenie. A jak pokolenie “środka” ? Czas pokaże :slight_smile:

5 polubień

Mnie on się nie podoba; dobrze, że nie jestem Brytyjką.
Królowa miała klasę, dużo by pisać na ten temat, a Karol?

4 polubienia

Karol żył w cieniu dosc apodyktycznej mamusi.
Co będzie teraz? Czas pokaże.
A swoja drogą nowej premier nie zazdroszcze. Kilka dni i armageddon na glowie…

4 polubienia

Koniec pewnej epoki.

5 polubień

To nie ma znaczenia.Wiadomo było już ponad pół wieku temu ze on będzie następca.Nie było jednak wiadomo ze wtedy będzie już po siedemdziesiątce…
Poza tym, zwyczajowe long live the king, nie jest wyrazem zachwytu dla kogoś z uwagi na jego cechy a jedynie elementem rytuału.

3 polubienia

To malo udany lowelas przez większość swego życia.W porównaniu z królową nawet nie wiadomo co powiedzieć…Nie sposób dostrzec choćby śladu Jej klasy.

4 polubienia

Tak, wiem, ale… Karola nie lubię.

5 polubień

Muszę przyznać ze ja także.
Jest tak dalece nijaki ze przypomina mi postać z dickensowskiej “Małej Dorrit” a mianowicie pana Merdle’a.Nie rokuje mu niczego spektakularnego.Pozostanie figurantem odkurzanym przy “okazjach”.
I nie sadze aby pożył tak długo jak Jej Wysokość.

4 polubienia

Te dzieci w ogole niespecjalnie się królowej udaly.
Karol z tego stadka to jeszcze nie jest najgorszy.
W tej rodzince gorszych znajdziesz
Ale na pewno królowa poziom w sztuce reprezentowania GB i sposobie zarzadzania poprzeczkę postawila bardzo wysoko.
Pozyjemy, zobaczymy

4 polubienia

Szczerze mówiąc - nigdy nie pasjonowałem się wiadomościami dworskimi w żadnym kraju. Dla Brytyjczyków to element tradycji, dla nich królowa, to coś jak w Polsce JP2 (za życia). Podziwu godna jest za to długość zasiadania na tronie. RIP :black_heart:

7 polubień