No to ja przewrotnie, potraficie wybrać 5 najgorszych filmów?

jakie widzieliście? czy uważacie, ze przy obecnym stanie kinematografii to jeszcze przed Wami?

Smoleńsk, Wojna polsko-ruska (wyjątek to scena z colą), kac-wawa i generalnie większość polskich filmów.
Z zagranicznych to głupie są komediowe horrory.

2 polubienia

Masz tu kompilację takich “arcydzieł”. Może nie zaczyna się najgorzej, ale trzeba mieć charakter, by to obejrzeć do końca :smiley:. Znam produkcje jeszcze głupsze, ale na te szkoda każdej sekundy życia, (Zarówno Twojej jak i mojej) więc już nie zapodam.

Oglądasz na własną odpowiedzialność …

2 polubienia

takich podobnych tylko made in China to by na tony zbierac :joy:

2 polubienia

Smoleńsk ,Wall-e ,Boże ciało, cała seria Kac… ,Jesteś Bogiem.

1 polubienie

Ludzka stonoga :sweat_smile:
Smoleńsk
Bóg nie umarł (puszczali i chyba do tej pory puszczają na religii)
Niemy krzyk i pozostałe tego typu propagandy
Pewnie jakieś polskie komedie romantyczne, chociaż na szczęście żadnego z tych “cudów” nie widziałam i nie mam zamiaru widzieć.

Filmy Vegi, wszystkie pokroju Greya i horrory klasy B i C są przynajmniej w pewnym sensie zabawne, więc nie mogłabym ich umieścić w takim rankingu, chociaż o tym myślałam. (Albo mam bardzo dziwne poczucie humoru)

1 polubienie

American Pie…
wszelka szmira w cyklu Transfomers
Lody na patyku
Noc w muzeum [jak zreszta kazdy film z Benem Stillerem]
i zeby bylo cos polskiego…Testosteron [choc mogloby to byc chyba z 10 innych filmow"komedii" z lat 90-tych]

Pytanie jest trudne bo takich filmow sie unika.No chyba ze ma sie cos z masochisty :wink:

3 polubienia

American Pie ooo tak
Transfomers to serial i to dziecięcy. Równie dobrze można o teletubisiach źle mówić jak i całej serii disneya.
Lody na patyku… to specyficzna seria. więc nie mówił bym o tym że zły tylko… to było dziwne
Noc w muzeum zgadzam się ale dodam że z Sandlerem filmy to też gnioty
Testosteron… no tu mamy odmienne zdanie. Film słaby ale ciekawie pociągnięta skutkowość. Jako komedia dało się obejrzeć…
Za to komedie romantyczne Karolak+ Stuhr+ Adamczyk…

2 polubienia

A slowa komedia romantyczna dostaje wysypki.

3 polubienia

A ja na 2-3-4 część po latach. Wiesz jakim rozczarowaniem był sztos2?

Z polskimi filmami od 1990 jestem na bakier.

2 polubienia

Zdziwilbys sie kto oglada Transfomers z wypiekami na twarzy.I w Anglii to leci w wieczornym prime time a nie popoludniami…
Zreszta,dajmy spokój…Rownie dobrze mozna podac tutaj cała mase filmów z diablem z bokobrodami ktory wszystko rozwala i wygrywa jak w komiksach przykazano :roll_eyes:
Ale piszac te slowa przypomnialem sobie jeszcze o czymś chyba najgorszym.
Nie pamietam tytułów ale bylo tego chyba ze 2-3.Chodzi o filmy z Milą Jovovic na motocyklu.Nie bede sie pastwil bo to nie jest najgorsza aktorka.
I niech to bedzie gest z mojej strony :innocent:

No ładna całkiem chyba chodzi ci to to z zombie? Fabuła dość ciężka… o ile to fabula.

Nie wiem,stary…Nie odrozniam tych filmów.Mila kiedys zagrala wiecej niz przyzwoicie Joanne D’Arc w swietnie obsadzonym ale troche przyciezkawym dramacie Luca Bessona.I taką wole ja pamietać.

1 polubienie

Mam netflixa… tam raz w miesiącu coś normalnego przybywa… Hbo było nie lepsze.

1 polubienie

Podczas ostatniego pobytu w domu,zostawilem dziewczynom netflixa i sa zadowolone.HBO nie cierpialy…
Ja zas siedze teraz w latach 40-50 i nie zanosi sie abym z tego szybko wyszedl :innocent:

1 polubienie

Na hbo ostatnio dostaje po każdym zamówieniu jedzenia kod na miesiąc… cwaniaki . 1 kod 1 karta kredytowa. Już użyłem z 5 więcej nie mam kart.

Nie byl to Resident Evil?
Widzialam tego pol pierwszego filmu, ogolnie nie lubie sfilmowanych komiksow

1 polubienie

O tym mówiłem. Wyjątkowo słaby.

To dołącz do gniotów sin city