No to ja przewrotnie, potraficie wybrać 5 najgorszych filmów?

Nie przebtrnelam, choc bardzo sie staralam. Trzy podejscia i nic.
A glowy nie dam czy jakiegos equela nie nakrecili?

Juz sie gubie w tym syfie ale trafilem i na ten tytul…Masz na mysli Mile?Czy diabla z hard rockowymi bokobrodami? :innocent:

1 polubienie

Mile mam na mysli.
Kiedyc ogladalam wywiat z nia, ze to nakrecila z mysla o swoim mlodszym bracie cz jakims kuzynie.

1 polubienie

Milę. A diabeł z bokobrodami to znów serial.

1 polubienie

Jescze byl jakis diabel z odpilowanymi rogami?

1 polubienie

Alez ten diabeł pojawia sie na ITV i Sony w pelnometrazowych filmach!
Nie przecze ze to pewnie i serial.Niestety i dwugodzinne filmy,na moje nieszczescie w mojej ulubionej porze czyli o godz.21

2 polubienia

AAA no fakt to teraz ja pomyliłem chyba. Był piękniś z serialu lucyfer.

A nie zauważyłeś mody na przerabianie filmu na serial? W Polsce Vega to uwielbia.

1 polubienie

Wybacz diabła pomyliłem.

Nie sledze.Po prostu wlaczam czasem tv i widze to co widze…Ale oczywiscie taki trend to nic nowego.

1 polubienie

Jeszcze dwa filmy byly Hellboy to sie nazywalo.

1 polubienie

mi czasem jak pracuje jeden z monitorów coś odtwarza. Nie wiem, nie oglądam ale potrzebuję bodźca.

O!!!To ten :rofl:

2 polubienia

Dobra to już do tyłu jesteś. Hellboy już się zszmacił z supermenem, i z całą plejadą bohaterów usa w gaciach. Z każdym z osobna i kilka razy wspólnie.

2 polubienia

A co do netfiksa… ich seriale łatwo poznać. W każdym jest pedał i czarny. Zwróć uwagę.

1 polubienie

Taki czas…Tutaj nie mam okazji.Za to mam DOKLADNIE takie reklamy na wszystkich kanalach…

2 polubienia

Mnie zastanawiają reklamy z czarnymi w Polce… Pokazują ich jak by byli u nas normalnością a nie wyjątkiem.

1 polubienie

Smierć tego Floyda czy jak mu tam,nam to zalatwiła.
Ale czasem dzieją sie rzeczy wrecz groteskowe.
Oto na poczatku roku chyba,pojawila sie natretna reklama jakiegos kleju z gatunku super glue.
Najpierw murzyn tlucze porcelane w zwolnionym tempie a potem wszystko udaje sie poskladac do kupy dzieki…Gorilla Super Glue…Plus rycina na tubce onego goryla :rofl: :rofl: :rofl:
Wlasnym oczom nie wierzylem i oczywiscie reklama wsiąkła po chyba 2 tygodniach…

2 polubienia

A widziałeś reklamę old spice? Czarny jedzie odwrotnie na koniu i ma być powiewem świeżości…

2 polubienia

Ha!
No nie…Tego jeszcze nie widzialem :joy: