No to ja przewrotnie, potraficie wybrać 5 najgorszych filmów?

tu jedzie normalnie

Ale jest cała seria.

1 polubienie

Niech to diabli…A tak kiedys lubilem Old Spice :grimacing:

1 polubienie

wyświetliło ci się?

1 polubienie

Tak,bez problemu.

1 polubienie

Ja też lubiłem. Obecnie kojarzy mi się z smrodem konia z czarnym.

Odchodzac od tematu nieco?
Jeden z czarnych pilkarzy grajacy w hiszpanskiej Lidze najpierw jako jedyny przyklęknął przed meczem (jeg prawo, tu kraj tolerancyjny) potem poczul sie obrazony, ze ktos z drużyny przeciwnej na nego krzyknal i skarzyl, uznal, ze potraktowano go po rasistowsku. Zrobili dochodzenie czy faktycznie? Ze specjalistami od czytania ruchow warg i odeslali “plazowicza” do diabla (czy bialego czy czarnego nie sprecyzowano)
I to mi się podobalo.

2 polubienia

Rasizm to wymysł czarnych. Podobno za 10-15 lat to biali będa w usa mniejszością, a obecnie na prawdę to biali są atakowani.

1 polubienie

I tu warto pamietac jak fajnie zachowali sie nasi na Wembley…Ależ wtedy odetchnąłem!

2 polubienia

Ja tam do kolorowych nie mam nic. Ale oni mają do nas więc…

2 polubienia

No wlasnie w tej chwili trafiasz w sedno sprawy.A ja to mam na codzień.
Bywają wyjatki ale to są wyjątki.I dotyczą wyłącznie starszych…

2 polubienia

OOo stary czarno to widzę:). A jako ciekawostkę powiem wam że wielokrotnie bywając w tak u nas opluwanej Szwecji… nie widziałem żadnego czarnego, żadnego kolorowego. Jedynie na promie.

1 polubienie

Ja mam tego tu dostatek, ale na szczescie nie w mojej dzielnicy.
Zreszto dużo z nich pochodzi z Ameryki Poludniowej i to jest juz zupelnie inna mentalnosc niz ich praprakuzyni z Afryki.
Mnie to zlosci w filmach, ze w poprawnych poliycznie filmach musi byc murzyn. Nawet kosztem scenariusza.

1 polubienie

Dokładnie racja. Czarny nie pasuje a musi być. Ale z czarnymi to jak w filmie “chłopaki nie płaczą”

1 polubienie

Faktycznie dziwne…Nie wychodzą ze swego getta?

1 polubienie

Raczej nie. W normalnych dzielnicach ich nie ma. Ale też nie pracują w normalnych dzielnicach.

No to juz powoli sie robi tragedia bo nikt dzisiaj nie odwazy sie nakrecic filmu z murzynem-mordercą…
Poki mnie to nic nie kosztuje i leci w tv,czasem rzuce okiem.
Ale wspolczesnych filmow kupowac juz nie bedę…

2 polubienia

A ja się nie boję powiedzieć że jak normalny to człowiek a jak taki roszczeniowy to zwykły asfalt.

A wracając do lodów na patyków… nie lepsza była seria z Elsą . Tylko odrobinkę mocniejsza.

No tsk, znak czasu - z koszmarnych filmow do reklam?

Ale to też filmy. To znaczy tffffurcy tak myślą.

1 polubienie