No to już, możecie oglądać. Mój kolejny występ w teleturnieju :)

14 polubień

Brawo! :+1:

7 polubień

No I znowu nie mogę w pracy tego otworzyć!
Zobaczę jutro.
Widze ze temat dość specjalistyczny.To chyba inny teleturniej?

2 polubienia

Mam ogromny szacunek do takich ludzi.
Cieszę się, że mogłem Cię poznać osobiście i wychylić z Tobą szklaneczkę …

Gratuluję występu i życzę dalszych sukcesów …

9 polubień

Tak, to coś w rodzaju Wielkiej Gry - teleturniej z wąskich tematów historuycznych.

7 polubień

Mam nadzieję, że nie ostatnią :slight_smile:

4 polubienia

Dotyczy tylko historii czy można przebierać w innych dziedzinach?Lokalny czy ogólnopolski?

A pytania faktycznie niemożliwie trudne.

3 polubienia

Jestem dumny, że mam takiego przyjaciela. :+1:

7 polubień

Marzy mi się coś takiego…Oczywiście nie z historii awiacji :innocent:
Jak zwykle, podziwiam i gratuluje!

8 polubień

Tematy sa różne, tutaj masz zestawienie wszystkich odcinków

5 polubień

Brawo Tobie! :slight_smile:

4 polubienia

Z kilku bym powalczył…Hemar,Tyrmand,olimpijczycy,odkrycie Ameryki,burda francuska…Trochę mało… :innocent:
O kampanii wrześniowej kiedyś wiedziałem wszystko od ojca…Dzisiaj nie odważyłbym się startować…

2 polubienia

Tak między nami - poziom jury jest fatalny. Nie widzieliście tego, bo było wycięte, ale w czterech pytaniach były reklamacje (w tym moja) które zostały uwzględnione przez prowadzącego. Pytania były niejednoznaczne, albo nieprecyzyjnie zadane.
No i to pytania zadawane przez uczestników - jak można dopuścić takie ,w którym można było sie pomylić tylko o 1 minutę? (rekord lotu szybowcem 24 godziny i 15 minut.)

7 polubień

Pewnie nie można korzystać z pytań innych turniejów, bo to są jakieś umowy i wymyślaczem też nie łatwo być.

1 polubienie

Pytania powinny chyba pochodzić od ekspertów…Inaczej tak się właśnie dzieje…

1 polubienie

Ale eksperci je sprawdzają. Przed nagraniem trzeba było wysłać az 10 pytań o różnym stopniu trudności i to eksperci wybierali po 3 z nich. Więc ich wina tez jest.

4 polubienia

A to już co najmniej, dziwne… :thinking:

1 polubienie

Wiecie, no to jest chyba trochę tak jak z uczeniem kogoś czegoś: to, że masz papier to co innego niż umieć coś a jeszcze co innego niż uczyć a jeszcze inaczej uczyć dzieci a dorosłych. Ale oni tam są za pieniądze jak sądzę, więc powinni się lepiej przyłożyć.No a jeszcze inaczej uczyć dzieciny “grzeczne” i grzeczne.

2 polubienia

Dla mnie to czarna magia. z bialym kotem :wink:
dziwne te pytania - wiecej przyczynkowosci. kto i co a nie faktycznej wiedzy.

3 polubienia