No to LOTem lataj potem?

to FB, a ze nie wszyscy z nieo korzystaja to przedruk:

Hej! Dziewczyny, uwaga na loty LOTEM!!
Wrzucam wam moj wpis, ktory udostepnilam przed chwila…
Kupilam juz nowe loty Wizzairem, mam nadzieje ze nie zmieni sie sytuacja, ale to co robi LOT to jakas jazda totalna. Na dodatek moja przyjaciolka od dawna miala loty do Wilna na 4-7.07, ktory juz tez jej anulowali, a nadal mozna kupic… mysle, ze chca aby jak najwiecej ludzi kupilo loty, ktore potem i tak anuluja, zeby miec plynnosc finansowa a potem vouchery nie wiadomo na kiedy.

Jesli udostepnicie, bede wdzieczna. Podzielcie sie ze znajomymi Polakami, zeby nie bylo wiecej takich przypadkow…

Mam nadzieje, ze szybko wrocimy do ‘normalnego’ zycia i bedziemy mogli odwiedzic nasze rodziny bez problemow.


Szanowny Locie,
bardzo nieprofesjonalne zachowanie - kupilam o 18:13h loty z Madrytu do Warszawy 10 lipca - 3 sieprnia i o 19:28h dostalam maila ze lot do Warszawy zostal anulowany…kiedy na stronie nadal mozna go kupic🤷‍♀️ powody moga byc dwa - albo Panstwo naciagaja beszczelnie klientow albo zaraz oglosza upadlosc i bedzie bardzo ciezko odzyskac pieniadze, a vouchery bedziemy mogli sobie…spalic w kominku. W zwiazku z tym obiecuje, ze juz nigdy nie bede latac LOT Polish Airlines i postaram sie, aby dotarlo to do jak najwiekszej ilosci osob, watch me.

Mysle, ze to dzialanie przeciwko prawu konsumentow i przeciwko jakimkolwiek zasadom, szczegolnie teraz, kiedy w tych niepewnych czasach chcemy jechac odwiedzic nasza rodzine i przyjaciol…Wszyscy jestesmy w ciezkiej sytuacji, ale nie mozna tak po prostu naciagac ludzi. Dokladnie teraz (22:30h) ten lot jest nadal dostepny na ich stronie.

Drodzy znajomi, bede wdzieczna za podzielenie sie ta nowina. Szczegolnie moze zainteresowac kogos, kto mysli o locie do Polski i kupi ten sam lot!

Dzieki!

PS. A na dole post, ktory umiescili okolo godizny 20 na swojej stronie, gdzie Madryt nie jest na mapie dostepnych destynacji do 14 lipca, ale mozna kupic loty, tak jakby sie ktos nabral.

[
Obraz może zawierać: woda
]
Z przyjemnością informujemy o przywróceniu połączeń międzynarodowych od 1 lipca 2020. r. Obecna międzynarodowa sieć połączeń obowiązuje do 14 lipca 2020. r. Wszystkie loty międzynarodowe będą dostępne do rezerwacji 18 czerwca, 2020.
Sprawdź, gdzie możesz się udać!

Klasyczne polskie zlodziejstwo.Nie chce mi sie rozpisywac ale skok na kase aby tylko w odpowiednim momencie gdy nie ma sie wyjścia,to juz klasyka.
Druga odslona tego tematu to ustawiczne naciąganie i oklamywanie.Moim dotychczasowym “faworytem” byli ci co"dbają"o wyprawki lub stroje dla uczniów.
W Anglii to wszystko kosztuje grosze lub jest za darmo.W Polsce albo brak,albo drenaż kieszeni…

2 polubienia

Jesli chodzi o przeloty to LOT rekord Ryanair w takim razie pobil. Choc z Irlandczykami tez byl problem z odzyskaniem pieniedzy to z tego co sie zorientowalam troche odpuscili, poniewaz jak to mowia sytuacja jest dynamiczna, zrezygnowali z oplat za zmiane terminu. A obawiam sie, ze pogloski o banructwie LOT nie sa pozbawione podstaw.

1 polubienie

Windą bliżej… :thinking: :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

I dlatego wciaz sie wstrzymuje z zakupem discountu.Oraz biletów oczywiście.A Wizzair przysyla mi te swoje pokusy pare razy w tygodniu…

1 polubienie

A lot to nie miała być tak mocna finansowo firma?

Nawet jakias wroga niemiecka linie mieli kupic (nie, nie Lufthanse) :joy:

A teraz tak ciężko im?

Trzy miesiace uziemienia samolotow dla firmy, ktora ma dosc pokretna strukture i do tego przerosty administracyjne (a ludziom trzeba placic) to rownia pochyla. I utrata plynnosci finansowej. Te spółeczki “wspolistniejace” moga pociagnac calosc na dno.

2 polubienia

Do tego tolerowanie Związków z terrorystką na czele…